Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a panaszkod...

Miért van az, hogy a panaszkodást mindenki utálja, de azt elvárják, hogy a közösségi média ne csak a jó dolgokkal legyen tele?

Figyelt kérdés

Az emberek nem szeretik a panaszkodást, negatív gondolkodást, ez köztudott. Rosszabb időszakaimban például már velem is szakították meg a kapcsolatot emiatt.


Erre fel ott van ugye, hogy az Instagramra, Facebookra mindenki csak a pozitív dolgokat, például nyaralást, előléptetést posztolja. Azzal meg az a baj, hogy képmutatás, amivel részben egyet is érted. Na de jobb lenne az nektek, ha panaszáradat fogadna a közösségi médiát megnyitva?



2019. szept. 8. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Én pont leszarom hogy ki mit csinál, de szerintem nem csak ez a két véglet létezik. Ennyire unatkozol?
2019. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem az interneten éli az életét, hanem a valóságban!
2019. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Ez a másik, az unatkozás. Igen, volt egy fölös félórám, és úgy döntöttem, gyakorizni fogok.


Vesd rám az első követ, gondolom, neked lett volna jobb dolgod. :(


#2 Igaz, de a panaszkodó embereket nem csak a neten utálják. Ha a boltban megy oda hozzád a volt osztálytársad azzal, hogy neki milyen rossz, tőle is szabadulni próbálsz.

2019. szept. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!