Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogyan viselkedjek...

Szerintetek hogyan viselkedjek egy engem lekezelő, utálatos kollégával?

Figyelt kérdés
Szóval új munkahelyem van és én elég csendes inkább introvertált típus vagyok.Általában ketten dolgozunk egy műszakban és most az egyik nap olyan emberrel voltam beosztva,aki úgy beszélt velem mint egy idiótával és utálatos volt nagyon.Először nagyon rosszul esett,de aztán azt a taktikát vetettem be hogy egyáltalán nem szóltam hozzá.Mert ha előtte szóltam mindig lealacsonyítóan szólt. Ti mit tennétek? Mert én nem szeretnék veszekedni, egy kis szúrja piszka miatt csak akkor szólok ha kimondottan undok és tejesen egyértelműen.
2019. szept. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"úgy gondolom felnőtt emberek vagyunk, viselkedhetnél aszerint velem".

ez még nem is sértő.

Ha viszont tovább folytatja, akkor nem bűn ez egyszer leereszkedni az ő szintjére, és alaposan a fejére olvasni, hogy bunkó, arrogáns pcs.a/f..sz vagy, menj, kezeltesd magad!

ezek bevált módszerek, azóta normális velem az illető.

Ezek a kollégák azért ilyenek, mert feszegetik a húrt, hogy meddig mehetnek el veled, ki tudja-e rajtad tölteni a mindennapi stresszt. Neked meg kell mutatnod, hogy nem, keressen mást. A nem szólok nem jó ötlet, mert azzal elfogadod, és azt hiszi, hasogathatja rajtad a fát. Te meg szép lassan tönkremész bele...

2019. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos szóval,hogyan is mondjam el? Igazából nem bántott meg úgymond egy rossz szóval sem,csak ha nem tudtam valamit és kérdeztem,vagy egyáltalán mondta h mit csináljunk akkor hallott ki a hangjából h legszivesebben megölne.Mert éjszakások voltunk,és nekem ez volt az első és persze h nem úgy tudom ő meg gondolom be volt sz..rva hogy olyan majdnem mintha egyedül lenne. Tehát nem bántott meg csak úgy kezelt mint egy hülye gyereket.Majd mi szak vége fele már normális volt velem majdnem teljesen de mire jött a műszak átadás megint elég bunkón szólogatott.
2019. szept. 9. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha észreveszed, hogy valamit elszúr hagyd, hogy megtegye. Majd nézz rá bociszemekkel és mondd, hogy láttad, de azt hitted biztos ő tudja jobban.
2019. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, majd igyekszem megtalálni a helyes megoldásokat
2019. szept. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!