Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön kedvesebbek a nők?

Külföldön kedvesebbek a nők?

Figyelt kérdés

Vegyük pl. ezt a fórumot.


A zömében diplomás 35+ nők lekezelően, arrogánsak nyilvánvalóan meg, viszont általában nem tudnak érvelni, szöveg értelmezni.

A munkám során is elég sok 40 körüli beképzelt tanárnővel kerülünk kapcsolatban, akik valamiért borzasztóan beképzeltek, pedig átlagos műveltséggel, értelmi képességekkel rendelkeznek, ez az, amit különösen nem értek, mert egy a külföldi fiatal egyetemista lányok (sokszor még gimnazisták is) általában jóval értelmesebbek, mint mondjuk egy 40 éves tanárnő Magyarországon, és mégsem nagyképűek.

Nem beszélve a huszas nőkről, akikhez hozzám se lehet szólni.


Komolyan nem tudom, miért van ez, rövidebb külföldi utazásaim során, illetve mikor külföldi nőkkel beszélgetek, nagyon ritkán tapasztalok ilyet.

Bár nem tudom, lehet, hogy nemtől függetlenül sokan beképzeltek ebben az országból, de nyilván férfiként elsősorban a nőket figyelem.



2019. szept. 10. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

1. Nem nemtől függ, férfiak és nők között is sok a bunkó.

2. Nem sokan beképzeltek, az emberek nagy része inkább önbizalomhiányos. Pont erre "jó" taktika flegmának tűnni és ezzel palástolni.

3. Én nem tapasztaltam lényegi különbséget kedvességben külföldiek és magyarok között, max külföldön a turistákkal kedvesebbek, mint nálunk.

2019. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Egy egész nem vs te, és szerinted velük van a baj. 🤔
2019. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ezen a fórumon marha sok 35+ -os nő lehet, inkább 20+ az.

Egy külföldi diákkal nem fogsz komoly dolgokról hosszasan beszélgetni, csak néhány percig. Olyankor meg pláne kedvesnek tűnik.


[Nőként pedig a következőt figyeltem meg itthon:

Férfiak istenkirálynak képzelik magukat, hátköznapi dolgaikat hőstettként mutatják be, de itt belekalkulálható, hogy neki olyan a sítlusa és ezért értem én félre.


A szex az elsődleges és harmadlagos téma is. Elkezdük beszélgetni akár a tegnapi vacsoráról és 5 mondat után a szexnél tartunk.


Elvárásaik azok vannak, de visszafelé már nem akarnak annyit adni.

Itt olyasmit értek, hogy állandóan kedveskedjek, érdeklődjek(ÁLLANDÓAN!, de közben meg sok vagyok)nyaljam ki a seggét, vágjam le a körmeit, etessem meg.

(mondjuk ez egy sarkított példa)

Legyek hű, de közben meg az utcán látott nőket minősíti előttem.

Hozzá ne merjek nyúlni a telefonomhoz, mert az azt jelenti, hogy más férfival chatelek.

Egyek, legyek kövérebb, de nehogy elhízzak, legyek sportos, számolgassam a kalóriákat.(?)

Ő persze zabál és hízhat simán. Nekem kuss a nevem, véleményem ha van tartsam magamban mert, ha elmondom az veszekedés. Legyek háziasszony, de dolgozzak is, de azt is úgy hogy bármikor találkozni tudjak napközben! néhány órára a férfival...stb]


Az emberek többsége önbizalomhiányos, ezt sokszor bunkóskodással ellensúlyozák. Egyfajta védelmi mechanizmus.


Külföldön nem érzékeltem kedvesebbnek senki, viszont szabadabbnak éreztem magam.

Nem éreztem az állandóan vizslató, lekezelő, elvárásokkal teli tekintetet az emberektől.


A másik, ők azért még mindig jobban élnek, kedvünkre és hozzáállásunkra nagy befolyással van a pénz is.

2019. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még valami: ugyan nem vagyok tanár és én magam sem kedvelem őket, de dolgoztam iskolák ellenőrzésén. Amit akkor tapasztaltam a tanárokkal, a diákokkal és az infrastruktúrával, vezetéssel kapcsolatban az bizony durva. Tehát nem védem őket egy percig sem,de nem könnyű nekik sem.

Ez pedig erősen kedv és jellem formáló, ha pont téged érnek olyan ingerek.


Ezt max privátban tudom megosztani.

2019. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4/4


jöhet privátban (bár nem tudom, mennyire lényeges).

2019. szept. 10. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Az ember az mindenhol ember.
2019. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!