Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ismersz olyan embert, akinek mindig szüksége van a drámàra?

Én többet is ismerek a családban is és volt olyan munkatársam, sőt partnerem is, akinek állandóan kellett valami negatívum az életébe, amin pörögni tudott. Ha minden rendben van, akkor az a baja, nem bír magával, azonnal keres valamit, amivel kapcsolatban idegeskedni, puffogni, rosszkedvűsködni tud. Sajnos ezzel másokat is lehúznak, nem csak ők lesznek negatívok. Nektek van a környezetekben ilyen ember, ismertek ilyet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerős, munkatárs, család, barát, hangulat, jókedv, dráma, düh, mérges, nyugodtság

szept. 10. 14:22  Privát üzenet  

A válaszok
Ismerek ilyen embereket, akiket tudtam, azokat ki is vágtam szépen az életemből, a néhány állandóan drámázós kolleginával is maximum akkor beszélek, ha szakmai dologról van szó és muszáj, különben kerülöm messziről.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 10. 14:27 Privát üzenet

Igen. Az anyukám. Sajnos ha nincs valami épp az asztalon, akkor felhozza az ezer éves múltat. Már nem lehet lenevelni erről egy 56 éves asszonyt, de ő az, akire azt mondod, tipikus magyar. Semmi sem jó neki. Olyan, mint egy google kereső: nem engedi, hogy befejezd a mondatot, már találgat :D Ha megkérdezem, hogy van, sosem mondta még nekem a 30 év alatt, hogy minden rendben, semmi baj. Mindig kell valamit kicsit nyekeregni, mártírkodni. Én már hozzászoktam, de a tesóm emiatt képtelen vele beszélgetni annyit, mint én, ha lehet, nem is keresi őt már.

A másik egy kollégám, aki mindenen megsértődik, és nagyon vigyázni kell, mit mondasz neki, mert kiforgatja a szavaidat, és utána napokig pörög rajta. Legyen ez egy teljesen általános dolog, amit te már rég elfelejtesz. Mondjuk viccből azt mondod neki: hogy áll a hajad te! -és erre két napig képes letargiába esni, hogy neki milyen volt akkor a haja, ez mennyire "ciki" és hogy nem e haragszom, mert megsértődött. - De nem, nem haragszom. - De biztos??? és képes felhívni otthon, hogy "megbeszéljük, mert őt bántja. Nehéz eset na :D

Olykor vállon veregetem magam, hogy hogy bírom...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 10. 14:54 Privát üzenet
Sajnos többet is, és az a legrosszabb, hogy amikor minden rendben van, akkor a semmiből viszályt szít, hogy legyen min megsértődni, összeveszni, drámázni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 10. 19:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Stresszesebb munkahely mellett másnak is jobban van szüksége párkapcsolatra?
Általánosságban egy nő utálja a férfiakat, hogyha azt gondolja nincs szüksége egy férfire, és egy férfi utálja a nőket, ha azt gondolja szüksége van egy nőre?
Mit okozhat egy emberben az, ha nincs jelen az életében a fizikai érintés, de szüksége lenne rá?
Ha valakinek segítségre van szüksége és arról rinyál akkor miért lép vissza ha valaki felajánlja neki?
Ha kaptok valamit, ami jól jön, de másnak nagyobb szüksége van rá, esetleg jobban megérdemli, akkor mit csináltok?
Miért azokba rúgnak bele a legjobban az emberek, akiknek a legtöbb szeretetre, megértésre, törődésre lenne szüksége?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!