Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismersz olyan embert, akinek...

Ismersz olyan embert, akinek mindig szüksége van a drámàra?

Figyelt kérdés
Én többet is ismerek a családban is és volt olyan munkatársam, sőt partnerem is, akinek állandóan kellett valami negatívum az életébe, amin pörögni tudott. Ha minden rendben van, akkor az a baja, nem bír magával, azonnal keres valamit, amivel kapcsolatban idegeskedni, puffogni, rosszkedvűsködni tud. Sajnos ezzel másokat is lehúznak, nem csak ők lesznek negatívok. Nektek van a környezetekben ilyen ember, ismertek ilyet?

2019. szept. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek ilyen embereket, akiket tudtam, azokat ki is vágtam szépen az életemből, a néhány állandóan drámázós kolleginával is maximum akkor beszélek, ha szakmai dologról van szó és muszáj, különben kerülöm messziről.
2019. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Az anyukám. Sajnos ha nincs valami épp az asztalon, akkor felhozza az ezer éves múltat. Már nem lehet lenevelni erről egy 56 éves asszonyt, de ő az, akire azt mondod, tipikus magyar. Semmi sem jó neki. Olyan, mint egy google kereső: nem engedi, hogy befejezd a mondatot, már találgat :D Ha megkérdezem, hogy van, sosem mondta még nekem a 30 év alatt, hogy minden rendben, semmi baj. Mindig kell valamit kicsit nyekeregni, mártírkodni. Én már hozzászoktam, de a tesóm emiatt képtelen vele beszélgetni annyit, mint én, ha lehet, nem is keresi őt már.


A másik egy kollégám, aki mindenen megsértődik, és nagyon vigyázni kell, mit mondasz neki, mert kiforgatja a szavaidat, és utána napokig pörög rajta. Legyen ez egy teljesen általános dolog, amit te már rég elfelejtesz. Mondjuk viccből azt mondod neki: hogy áll a hajad te! -és erre két napig képes letargiába esni, hogy neki milyen volt akkor a haja, ez mennyire "ciki" és hogy nem e haragszom, mert megsértődött. - De nem, nem haragszom. - De biztos??? és képes felhívni otthon, hogy "megbeszéljük, mert őt bántja. Nehéz eset na :D

Olykor vállon veregetem magam, hogy hogy bírom...

2019. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos többet is, és az a legrosszabb, hogy amikor minden rendben van, akkor a semmiből viszályt szít, hogy legyen min megsértődni, összeveszni, drámázni.
2019. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudok segíteni, legalább ártsak - ez egy létező embertípus.
2019. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!