Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a legérdekesebb, karakteris...

Ki a legérdekesebb, karakterisztikusabb személy akit valaha ismertél?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a saját ismertésgi körödből . Mi teszi azzá aki? Tudsz esetleg írni róla pár jellemvonást?
2019. szept. 10. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lénárt Lili a legjobb barátnőm. Nagyon vicces és kedves
2019. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két ilyen ember van, az egyik egy nő, remélem mondhatom, hogy barátnőm...

Nála pozitívabb személyiséget sohasem láttam. Sosem láttam még olyan helyzetben, amihez nem pozitívan állt volna. Sosem láttam még ,hogy bármilyen helyzetet úgy kezelt volna, hogy jajj,most mi lesz. Egyszerűen olyan pozitív kisugárzása van, hogy feltölti az embert és lelket ver bárkibe a derűvel és a nyugalommal, amit sugároz.


A másik egy férfi.

Ő az,aki megtestesíti számomra A Férfit. Sajnos nem az én párom..

Olyan biztonságot sugároz, ami mindig hiányzott az életemből.

Mindamellett egy kisebb céget vezet, ami a fennmaradásáért küzd évek óta. Látni főnökként egy embert olyan helyzetben, aki nem a saját érdekeit helyezi előre, a korlátozott lehetőségei között lavírozik, hogy azoknak az embereknek is megmaradjon a munkája, akik annyira kicsinyesek, hogy néha őt is kikezdik.

Született vezető típus, aki nem megy bele értelmetlen konfliktusokba és ha mégis szükséges, soha nem fölényeskedéssel oldja meg.


Mindkettőjüknek olyan tartása van, amilyet eddig senki másnál nem tapasztaltam.

2020. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!