Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elfogadni a múltam,...

Nem tudom elfogadni a múltam, több sráccal feküdtem le, mint akartam volna, mivel naív voltam és azt hittem lehet valami köztünk. Azóta van egy párom akit szeretek, de néha szégyellem magam amiért ilyen buta voltam. Hogy felejthetem el a múltat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ettől nem vagy rossz ember. Hiszen kapcsolatot akartál velük,nem szexet. Csak gondolom mire lefeküdtetek,te nagyon megbíztál benne és kiderült hogy csak arra használtak. Semmi okod szégyellni ezt. Legalább tanultál belőle és szereztél egy kis tapasztalatot is.
2019. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha van párod és közbe arra gondolsz hány emberrel feküdtél le már eleve rossz... Meg miért akarnád elfelejteni? legalaább már tapasztalt vagy a párodnak tudsz mutatni jó sok dolgot.
2019. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Buta vagy, de nem a pasik száma miatt, hanem, hogy ezen agyalsz!
2019. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen túl lépsz rajta. Vissza csinálni nem tudod, de most van egy párod akivel boldog vagy gondolom. Gondolj erre és ne rágódj feleslegesen a múlton.
2019. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Az mondjuk biztos nem segít, ha olyanokat hazdusz magadnak, hogy "több sráccal feküdtem le, mint akartam volna".
2019. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Szia, nekem is vannak hasonló gondolataim néha. Én igazából azon kattogok, hogy olyanokkal is voltam, akik nem érdemeltek meg engem, úgymond, és idegesít a tény, hogy elmondhatják, megvoltam nekik, pedig a mai eszemmel szóba se állnék sokkal. Igazából jobb lett volna sokkam büszkébben viselkedni, plusz azon az elven, hogy, ha egyszer megbánt vagy átver, többé nem állok szóba, de olyan is volt, akit ezek után is visszafogadtam. De hát emberek vagyunk, mindenkinek vannak dolgai, amiket később megbán. Sajnos ezzel együtt kell élni, annyit tehetünk, hogy levonjuk a tanulságot. Nekem is van párom, két és fél éve, de már tudom, ha egyszer nem leszek vele, csak olyannal fogok szóba állni, vagy lefeküdni, aki tényleg tetszik, ês tényleg kedves és megbízható. Én így próbálom felfogni, mert sajnos a p* nán nincs restart gomb, és nem bántásból írom, rám is ez vonatkozik.
2019. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Az se lenne jobb ha egész életedben csak egy valakivel dugtàl volna. Legalàbb kiélted magad.
2019. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

"több sráccal feküdtem le, mint akartam volna"


Nemi erőszakért feljelentést szoktak tenni.

Ha nem az történt és csak magadat mentegeted, akkor nem fog sikerülni soha túllépni rajta.

Be kell ismerned, hogy volt r/banc korszakod, sokaknak van. Kinőtted, Továbblépsz. Normális életet élsz. Ennyi. Nem szégyen szakemberhez fordulni.

2019. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat, tényleg sokat segítenek!

Csak nagyvonalakban írtam le, hogy mi bánt, utólag meg ostorozom magam, hogy naiv voltam és azt hittem több is lehet. Aztán csak az emberek száma nőtt idővel.

Köszönöm még egyszer! Most jobb már..

2019. szept. 11. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én számát se tudom, de nem is bánom egyáltalán, még most se, ha egyre több lesz akkor több lesz, nem vonom meg magamtól a jót, ez egyfajta szórakozás, a szex nagyon jó dolog, főleg többesben isteni.
2019. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!