Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberekn...

Miért van az, hogy az embereknek, de főleg a nőknek szükség van másokkal való flörtölésre?

Figyelt kérdés

Én független ffi vagyok. Tényleg meglepően sok 15,20 éves kapcsolatokban lévő nőkkel beszéltem,beszélek és tartom a kapcsolatokat hónapokig velük, de van akivel évek óta. Legtöbbjük 70%-a szerintem nem csalná meg a párját és nem hagyná el, viszont sokkal többet mondanak el egy tök idegennek(nekem) mint bárkinek,legyen az akár a szexualitás témaköre is.

Amúgy ez szerintem egyáltalán nem baj, vagy igen?

Magányosak az emberek?


2019. szept. 11. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők és a férfiak egyformán szeretnek flörtölni, csak Te azért hiszed azt, hogy "főleg a nők", mivel veled főleg nők flörtölnek.

Az ok mindkét nem esetében ugyanaz lehet: szeretnek hódítani és visszajelzéseket kapni a másik nemtől arról, hogy ők vonzók. És igen, lehet, hogy a magányosság az oka. Aki jó házasságban él, az megkapja ezeket a visszajelzéseket a párjától.

2019. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

3 okból flörtölgetnek:

1. A fiatal nőknek folyton kell a pozitív visszajelzés hogy még mindig vonzóak a másik nem szemében.

2. A nők általában véve ki vannak éhezve a figyelemre (a férfiaknak is szükségük van rá, viszont ők jobban el vannak nélküle)

3. Plusz ha neadjisten szakításra kerülne sor otthon, tudják kinél próbálkozhatnak még.

2019. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert jólesik nekik, ha mások is nőként néznek rájuk. Egy többéves kapcsolatban, nem biztos h már oan sok bókot kap a nő, ezért igénye van rá, h mások megdícsérjék!
2019. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jól esik, ha balzsamozza valaki a lekét egy kicsit. A flört is ilyen
2019. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Mindenkinek jól esik, nem csak a fiatal nőknek, sőt...szépkorban már sokszor csak ez megy :)

Talonban tartani másokat csak komplexusokkal tömött, ömbizalomhiányos, kapcsolatfüggő emberek szoktak, akik inkább csak úgy élősködnek a párjukon

2019. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az utolsót a 2-esnek akartam, elnézést! :)
2019. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt általában az önbizalomhiányos emberek csinálják. Mindenképpen megéri hosszabb távon épiteni önmagunkat (nem mások kihasználásával), ugyanakkor verbálisan többször visszajelezni a párunkban, függetlenül annak nemétől :).
2019. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de általában az ember azt hiszi,hogy azok az emberek önbizalomhiányosak akik nem túl szépecskék! De ez nem igy van! Ha valóban önbizalomhiányról van szó,akkor az elég fura mert szép emberekről beszélünk akiknek semmi okuk az önb.hiányra.
2019. szept. 11. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem önbizalom hiányosak, csak otthon már csak ennyit szól hozzájuk pár év után az emberük , hogy hoztásört, mit főzöl.
2019. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bizony, mert az emberek többsége azt hiszi, a szépségre kell építeni az önbizalmat. Aki nem szép, az talál valami mást, amit nem kell folyton legyezgetni.


Én kövér kisgyerek voltam, hát a szépségem miatt nem volt önbizalmam. Pontosabban: nem a szépségem miatt volt. Sokan barátkoztak mégis velem, mert normális voltam, vicces, jó társaság. Ha a (most már) formás alakomat dicsérik, csak a szemem forgatom, egyáltalán nem "simogat", nem szeretem az ilyeneket. De ha valaki olyat mond mondjuk, hogy "úgy szeretem, hogy veled erről lehet beszélni, te vagy az egyetlen, aki megért", hát mit mondjak, azt imádom. Mert nekem ilyen visszajelzésekből lett önbizalmam, és ez az embernek szól, aki vagyok, aki mindig leszek, nem a valagamnak, ami majd idővel nem lesz formás.

2019. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!