Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autobaleset vagy gyors lefolya...

Autobaleset vagy gyors lefolyasu betegseg?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a rosszabb? Szornyet halni egy autobalesetben vagy egy rakdiagnozis utan egy honap alatt elmenni?
2019. szept. 11. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha választhatok akkor autóbaleset, mert nem is jut el a tudatomig, hogy meghalok és már meg is vagyok halva. Bár ott is lehet hosszan szenvedve élve elégni.


A rákos betegség olyan szempontból szerencsésebb, hogy el tudod rendezni a dolgaid. Például biztos bemennék átutalnám az összes pénzem a családomnak, eladnám a dolgaimat, az általam birtokolt jelszavakat, ilyesmiket átadnám, a képeim, videóim lementeném.

2019. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Inkább diagnosztizáljanak rákkal minthogy egyik pillanatról a másikra menjek el. Előbbinél még le tudom rendezni a dolgaimat, plusz a mikort még mindig én döntöm el (ha előreláthatóan nagyon fájdalmas lesz a vég akkor az útszéli fára még "nyugodtan" rácsavarodhatok)
2019. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a rák rosszabb. Ha választhatnék akkor inkább autóbalesetben halnék meg a kettő közül. Láttam sajnos nem egyszer, hogy min megy keresztül egy ilyen beteg, és kegyetlen. Autóbaleset is volt a családban, ő nem szenvedett. Az öröklés során így is úgy is megkapják a pénzem, a jelszavak feltörése is simán megoldható. Én mindig őszinte vagyok, elmondom amit érzek és gondolok, igyekszem nem haraggal elmenni otthonról. Nem lennének lezáratlan ügyeim sem.
2019. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint megtudnád, hogy rákos vagy, instant beindulna a huzatos fosás. Szerinted hogy néznél ki egy hónap múlva? Lehet akkor is meghalnál, ha kiderülne, hogy téves volt a diagnózis.
2019. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Inkább a baleset. Ütöttek már el, volt egy bumm aztán sötétség. Ha meghaltam volna, akkor ennyi lett volna. A rák bármilyen gyors is, fájdalmas vég, az emberi méltóság végső elvesztése. Rendezkednem nincs mit, örökséget nem hagyok, bár ha hirtelen halnék meg, tuti nem úgy temetnének el mint ahogy én akarnám, mert aki rendezné, annak fontosabb lenne a mitszólnak, mint az én végakaratom.
2019. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan, hogy a gyorsabb az egyszerűbb, de ha van kitől elköszönni, akkor a lassút is bevállalod érte.
2019. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő.

Nekem a lassú szenvedés lenne a rosszabb, mert nagyon nem szeretek várni az elkerülhetetlenre. Plusz baromira nem érdekel, ki hogy hullajt értem műkönnyeket illetve mi lesz a holmijaimmal, folyamatban lévő ügyeimmel. Halálom után már úgysincs semmi közöm hozzájuk, nem is vihetek magammal semmit, tehát nem mindegy végső soron? Már nem az én bajom lenne.

Számomra a baleset a kézenfekvő választás. Gyors, és mire felfogod már úgyis mindegy. Tökéletes!

Valamint így legalább nem kell nézni saját magam leépülni, elveszíteni a méltóságom, szánalmassá és esetlenné válni. Túl hiú, konok és önálló vagyok én ahhoz, hogy mások segítségére támaszkodjak. Nem, mintha lenne kiére. Legfeljebb, ha fizetek érte. (Ápoló, gondozó, akármi. Nem tudom, hogy működik ez. Nem is akarom megtudni.)

2019. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!