Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki ideges mért...

Amikor valaki ideges mért kezd el csapkodni?

Figyelt kérdés
Tudom nem minden embernél jelentkezik, de néhányaknál igen, és miért?
2019. szept. 11. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tud uralkodni magàn, gyenge. Érdekes én pl még sosem csinàltam ilyet.
2019. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel vezeti le a feszültségét. Jól esik neki ütni-vágni. :-D
2019. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos én is ilyen vagyok. Bár arra figyelek, hogy ne tegyek kárt.

Párnát, zsebkendőt dobok el, vagy kicsit becsapom a szekrény ajtót.

Próbálok leszokni erről, de ha nem adom ki a dühöm, tovább őrlődök és tovább tart lenyugodni.

De ha kiadom, rögtön el is múlik.

2019. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy te nem szoktál ideges lenni? Ha nem voltál még igazán ideges, mérges, dühös, akkor nem csoda, hogy nem tudsz azonosulni az ilyen hangulatú emberekkel (pláne ha sosem voltál olyan zavaró életkörülményben, aki idegességre okot adna).


Kb. annyi értelme van a kérdésnek, mintha érzéketlen emberként megkérdezném, hogy miért sír az, aki szomorú, miért ugrándozik, aki boldog?


Szereted, amikor valaki számon kér téged, hogy magyarázkodj bármely érzésed miatt?

2019. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 1 Ha nem is csináltál ilyet, azért nem mindegy, hogy milyen életet élsz. Van aki nehéz helyzetben van és gyakrabban lesz ideges, mint az, akinek nyugis az élete. Az idegesség lehet indokolt vagy indokolatlan.

Nem mindegy, hogy egy elkényeztetett anyúci-kislánya csapkod, mert nem működik a wifi, s nem tud fb-ozni.. vagy olyan emberről beszélünk, akinek sok munkahelyi gondja van, kifogott egy rossz állást, ahol minden bajt a nyakába varrnak és emiatt ideges, mert pillanatnyilag nem hagyhatja ott, a megélhetése miatt.

2019. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!