Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy semmit nem értem el az életben?

Figyelt kérdés
45 év, szeretteim halottak, én súlyos beteg vagyok, semmim nincs. Amibe szeretetet, időt, energiát, pénzt fektettem, az mind tönkrement, elveszett, ellpoták, meghalt.

2019. szept. 11. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlen kell maradandót alkotnod

az a lényeg, ha visszatekintesz, akkor legyél elégedett legalább annyira, hogy ne érezz ürességet


szép volt, jó volt, megtörtént, megélted...

a szép emlékek sokat számítanak! inkább az emlékek helyett őrizgetnél tárgyakat?

2019. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj arra a kevés jó dologra összpontosítani amit van. És azokon elmelkedj, azokkal foglalkozz. Pld.a lakohelyed, jó szomszédok, egy kedves barát vagy barátnő...Egy jó regény. Szóval jó dolgokkal vedd körül magad. Mit csinálsz egész nap pld?
2019. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazán kedves vagy.
2019. szept. 11. 19:22
 4/5 Metionin ***** válasza:
Úgy, hogy felejtsd el az "asztalt". Tudod azt, amire le kellene rakni a dolgokat az életben. Az emberi életnek valójában nincs magasztos nagy értelme, nem pipálgatós lista hogy ez is megvan, az is, amaz meg nincs. Ne hasonlítsd össze a sajátodat másokéval. Nézz körül a saját életedben, keresd meg azokat a dolgokat, amiket szeretsz, amik boldoggá tesznek, az emlékeidet, a tapasztalataidat amik miatt most olyan ember vagy, amilyen. Ez számít, nem a hülye asztal meg amit le kell pakolni rá. Sosem késő újrakezdeni és javítani a meglévő életvitelünkön. Mindenki érték, te is. Áss le magadba és szedd elő ezeket. A boldogság valójában olyan pici dolgokból áll össze, ne azt sirasd amid már nincs, hanem örülj annak amid van és amid még lehet.
2019. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a "Bakancslista" című filmet :)))
2019. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!