Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt van alattam egy jó autó...

Itt van alattam egy jó autó amit sokan megbámulnak mégis azt érzem, hogy egy senki vagyok, te voltál már így?

Figyelt kérdés

Mikor még nem volt jogosítványom és busszal jártam vásárolni/ügyelet intézni annyira más volt minden. Időkhöz voltam kötve.


Volt egy lány az életemben akit nagyon szerettem. De ő viszont nem szeretett.

Nem volt akkor még semmim se jogsim se BMW-m .



Mondjuk a BMW-t nem adnám érte, most hogy már elfeledtem több mint egy év után.


Többször gondolkodtam már, hogy el kéne menni szórakozni. De kicsit tartok, mivel heti 50 órát dolgozok és hétköznapokon szinte semmi időm nem jutna másra se.


És újra csalódni nem akarok. Ezt a tinder és Badoo ismerkedés meg nem tudom ... senkinek nemjó senki kb.



2019. szept. 11. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem az autótól leszel valaki, ezt kéne megérteni.
2019. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az autó az csak egy kib_aszott használati TÁRGY. Lehet alattad egy BMW vagy egy kétütemű trabant, Se több, se kevesebb nem leszel tőle.
2019. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember alulértékeli saját magát, a legjobban azok, akik drága autókkal feszítenek, mert azt hiszik, ez majd értékessé teszi őket magukat is. Az ember felbecsülhetetlen értékű organizmus, páratlan tulajdonságokkal, képességekkel, lehetőségekkel. Ezek fejlesztése, az ezekben való kitartó előrehaladás adja meg az önbizalmat, az egészséges önértékelést.
2019. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, pont ezt érzem. Hogy egy senki vagy a BMW-d ellenére is.:)
2019. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Ez kamu, amikor Swifttel jártam suliba mindenki fikázott, amikor Seattal máris csodáltak.. csajok is, csak én nekem a szívem csücske a régi Swift, aki meg azt fikázza az számomra egy felszines ótvar retek. Annyira gusztustalan amikor ez alapján ítélnek meg embereket, de ilyen a társadalom, engem nem érdekel ha nem néznek senkinek, igazuk van..


Nem, nem voltam így, mert drága autót ami jól néz ki nem vennék, következő autóm egy Multipla lesz.


21/F

2019. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
A BMW s pasik már eleve felejtősek. A kocsijukkal akarnak csajozni, a legtöbbje bunkó. Nagyon gáz, kerüljük őket. L.
2019. szept. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A bmw formatervezése fantasztikus német mérnöki munka, lopják egyes részeit. A bmw gyönyörű német autó, európábam nincs szebb nála, amikor nézem a bmw formáját, megjelenését próbálok a tervező szemeivel látni, hogyan pattant ki a fejéből ez a forma. (Minden forma üresség, minden üresség forma) Bár a bmw tetszetős autó, de nem az a kategória amely növeli az önbizalmadat, mindig mondom hogy önbizalomra nagy autók , USA által gyártott telepjárók dodge

Chrysler 300

Dodge Challenger Ford Mustang és a Chevrolet Camaro, Dodge Charger, Chevrolet Silverado,


Ha férfi vagy, nem bmw-t választasz, inkább veszel egyet a csajodnak, de te amerikai NAGY autókat veszel magadnak.

2019. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést, a között, hogy milyen autó van alattad, és hogy hogyan és mennyinek érzed magad.

Ha te látsz, akkor meg is van a probléma gyökere, hogy gyökér vagy.

2019. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha azt érzed, csak az autódat nézik, de te egy senki vagy, akkor szabadulj meg a bömbitől, és nem lesz konkurenciád. ;)


Amennyiben nem változtatsz ezen a gondolkodáson, akkor bármilyen autót/órát/lakást/ruhát stb. vehetsz, attól te még ugyan úgy egy senkinek fogod érezni magadat.


A baj oka a fejedben keresendő.

2019. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szép kommenteket 😐. Egy passat/vasaló swift áron vettem és használtan. És nagyon szeretem, ránézek és azon örülök, hogy ezt vettem egy fabia vagy régi csöves c. swift helyett.


A minőség még 15 év után is érződik.

2019. szept. 12. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!