Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a barátommal? Elöl...

Mit tegyek a barátommal? Elöl kopaszodik, ilyen mikiegeresen, de most levágatta a összes haját csak felül hagyta meg hosszúra és befestette pirosra és felállítva hordja.24f

Figyelt kérdés

felül abban a sávban ahol még mindenhol van haja a többi helyen kopasz.


ráadásul ma itt volt és baromkodott és elkezdett kukorékolni és a nagymamám azt hiszi megőrült teljesen, mert ő is látta. ő csak 22 éves és egyetemi hallgató, de mi lesz vele a való életben így?


2019. szept. 11. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy idiótán néz ki.


Egyébként mond neki, hogy próbálja ki a kollagént nekem 3 ismerősöm is azt állítja, hogy jobb lett a haja tőle köztük az egyik nagyon erős hajhullással küszködött.

https://www.youtube.com/watch?v=SvIl87rfpc0

2019. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Biztos nagy forma a barátod. :D

Én jót nevettem volna rajta, aztàn közöltem volna, hogy szexi meg minden, de azért úgy hétköznapra lehet ez kicsit sok. Amúgy csak 22 éves basszus, miért kell ezt ennyire komolyan venni? Most legyen bolond, most tapasztaljon. Ha 40 lenne azt mondom oké, de így.. Én bírnám, ha ekkora forma lenne a pasim. Nagyon be vagy feszülve. Engedd el, lehet jövőhéten már megunja és levágja vagy átfesti majd.

2019. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Győzd meg arról, hogy akkor már jobb lenne a totál kopasz neki.
2019. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!