Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez valami betegség...

Szerintetek ez valami betegség? Összekeverem az embereket amikor megfeledkezem magamról! Lent!

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy gyakran történik velem, hogy ha sokat vagyok barátnőmmel, és utána összefutok a haverokkal akkor néha kicsúszik egy-egy “bébi” megszólítás valamelyik haveromnak, úgy hogy a barátnőm hívom bébinek.


Néha anyának hívom a barátnőmet és fordítva. Nem is gondolok bele csak kicsúszik egy rossz név.



Most azonban ezek egyre gyakrabban előjönnek sőt...


Tegnap az irodában elment előttem egy kolleganőm akivel nagyon jóban vagyok én pedig reflexből diszkréten rácsaptam a fenekére mint ahogy a barátnőmnek szoktam!


Amint ez megtörtént és nem tudtam megmondani hogy miért tettem, leesett hogy ez lehet hogy valami betegség nálam.


Volt már vki hasonló helyzetben?


22F


2019. szept. 12. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust.
2019. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!