Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket lehetőséget vàlasztanàd?

Melyiket lehetőséget vàlasztanàd?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Koszonom,ha valaszoltok :) 1.,Mint regen: Ferfi dolgozik,no otthon haztartasbeli 2., Ferfi es a no is egyarant dolgozik. Szerintetek melyik a jobb es egeszsegesebb? Megegyszer koszonom a valaszokat elore is :) Szep napot mindenkinek.

#család #munkamegosztas
2019. szept. 12. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne problémám az első megoldással (férfi vagyok). De ma Magyarországon sajnos ez nem működik. Mondom ezt úgy, hogy programozó vagyok és ahhoz képest nem keresek rosszul. Kettőnknek most elég, utazgatunk is. De gyerek mellett kevés lesz, kénytelen lesz a párom is elmenni dolgozni, ha fenn akarjuk tartani ezt az életszínvonalat.
2019. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám. Mert mivan ha összeveszünk és mit fogok csinálni ha kirak a férjem az utcára? Jobb ha mindkét fél egyenlően dolgozik, ha tud.
2019. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amíg gyereket nevel addig a nő otthon, aztán (vagy előtte is) dolgozik


én is programozó vagyok, elég jól keresek, úgy gondolom, hogy simán tudja fedezni egy család életét havi 300-800 körüli fizetés bőven


nekem az a tervem hosszútávon, hogy én javarészt otthonról dolgozom majd, de a saját cégemhez be kell majd járjak, mert nekem kell majd igazgatnom sok dolgot


sokan nem tudják megengedni maguknak azt, hogy az asszony otthon marad, meg annak is meg van a maga negatív hatása, ha otthon van egyedül/gyerekekkel egész nap

2019. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a második opció, az elsőbe senki kedvéért nem mennék bele. A háztartásbeli élet ingerszegény, szellemileg leépítő jellege zsigerből taszít, gyereket se akarok. Nem az az életcélom, hogy egy másik embert kiszolgáljak.
2019. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az ertelmes valaszokat. Johetnek még! :)
2019. szept. 12. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
En mindig is annak a hive voltam, hogy a nö is legyen független anyagilag, engem ne tartson el senki, VISZONT, ha valakinek ez nem szivügye, ugy gondolom müködhet az elsö verzio is.
2019. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!