Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ha két teszem fel 14 éves srác verekedik tudjuk, hogy nem ütnek fejre ököllel, de ha mégis megtenné valamelyik teljes erejéből ököllel fejre akkor mi lenne a következménye?

Sülyös sérülés, ájulás vagy simán kibírná lehetne maradandó sérülése?

Keress kérdéseket hasonló témákban: 14 éves, gyerek, verekedés, ököl, kujak, fej, erő

szept. 12. 14:35  Privát üzenet  

A válaszok
Ha valamelyik(vagy akár mindegyik)bokszol 12éves kora óta,hogyne lehetne komoly sérülés utána!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont szept. 12. 14:43 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Sülyös sérülés, ájulás vagy simán kibírná lehetne maradandó sérülése.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont szept. 12. 14:45 Privát üzenet

Függ attól, hogy mennyire erős aki üt (testfelépítés, mennyit mozog, van-e tapasztalata - például járt-e valamilyen küzdősportra)

Illetve hogy hol éri az ütés a másikat.

Orrtörés, agyrázkódás például simán lehet belőle, esetleg eszméletvesztés ha nagyon besikerül.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont szept. 12. 14:45 Privát üzenet
Illetve ha a megütött gyerek járt küzdősportra/önvédelemre/hasonlóra, ott tanítják az ütés "kibírását", akkor valszeg nem lesz semmi.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont szept. 12. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy, higy egyik sem küzdő sportol !

És köszi a válaszokat!

# 5/8Időpont szept. 12. 14:56 Privát üzenet
Lehet bizony, nem szabad fejet ököllel megütni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont szept. 12. 15:03 Privát üzenet
alapvetően nem ütünk fejre, mert nem tudjuk, hogy mit okozhat. Ha pl eltalálod az orrát, akkor simán meghalhat. De ha rossz helyen ütöd meg, akkor a te kezed is eltörhet miközben rossz esetben ő is benyom egyet az orrodra, ami miatt meghalsz:) Úgyhogy csak óvatosan, ha nagyon érdekel, akkor menj karatézni vagy boxolni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont szept. 12. 16:26 Privát üzenet

Ki mondta, hogy nem verekednek úgy? Ez attól függ miért verekednek... Ahogy sikerül általában. Nem láttam és nem tudok olyan törvényről, hogy 18 éves kor alatt csak testre lehet ütni verekedés közben, különben 2-8 év börtön...

Az más kérdés, hogy esetleg nem kerülnek olyan pozícióba, ahol "kényelmes" lenne fejre ütni. De simán előfordul... Annak idején nem voltam verekedős, így saját tapasztalatról nem beszélhetek, de osztálytársnak kiverték a fogát vascsővel. Igaz, az már olyan 15-16 éves korában volt

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont szept. 12. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mégis miért mondta nekem a csaj, azt hogy nincs bennem semmi "érdekes"? Srác vagyok
Hogy legyen egy srác egyszerre helyes, divatos, menő, aranyos, félénk, de mégis bátor és rámenősebb és jó testű?
Van olyan srác akinem soha nem volt még barátnője, és ugy érzte nem szereti egy lány sem? Aztán mégis lett neki?
Szerintetek ha ilyen zenéket szeretek hallgatni akkor nagyon nyálas vagyoK? Amúgy egy elég kisfiús viselkedésű srác vagyok. De mégis ilyen zenék nagyon megfognak és elgondolkodtatnak.20f
Jól nézek ki, de mégis önbizalom hiányos vagyok?
Van egy ismerősöm, akit folyton piszkál két srác az iskolában (20 éven felül vannak), mit lehet tenni, hogy leálljanak, ha a kiabálás nem segít? (Apró dolgokról van szó, de mégis...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!