Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lanyok mennyire szoktak...

A lanyok mennyire szoktak (21-24evesek) szemezni a tomegkozlekedesen, vagy utcan?

Figyelt kérdés
nektek kb milyen gyakran szoktak elofordulni ilyen alkalmak? nekem csak 1x volt, hogy ram mosolygott egy eleg csinyos lany, azota semmi.
2019. szept. 12. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok nem szemezek senkivel tömegközlekedésen. nyilván ez semmit nem jelent, lehet hogy az összes többi 24 éves lány igen :D
2019. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a legnagyobb részük csak a telefonját nyomkodja és se kép se hang a külvilágra, nem nagyon.
2019. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szoktak. Vagy telefonoznak, vagy az ablakon néznek ki.
2019. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek Budapesten ellg konzervativ a kultúrája, szóval ne ess kétségbe! :D Nagyon csendesek és introvertáltak az emberek pl. tömegközlekedésen, főleg a lányok. Szórakozóhelyeken már más a helyzet, ott próbálkozz. :D
2019. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szemezek se utcán se tömegközlekedésen. Inkább elvagyok a magam világában. Az utcán vagy a tömegközön azért vagyok, mert valahova megyek, ilyen dolgokra akkor van időm, ha olyan helyen vagyok, ami arra van (lsd szórakozó hely).
2019. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. :D mindenkinek ment a zold kez
2019. szept. 12. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan embert látok, aki felkelti az érdeklődésem, akkor igen, először szemetek. Viszont én már megjártam ezzel. Bámult a pasi, nekem is bejött, én is néztem, aztán utána az utcán egymással szembe mentünk.. mellette a feleség babakocsival a csecsemővel.. riadtan rám nézett és utána soha többet nem jött azzal a busszal.. láttam gyalogolni.
2019. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemezni sosem szoktam, de néha azért megbámulom a helyes pasikat, ameddig nem veszik észre, hogy nézem őket...
2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!