Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

A lanyok mennyire szoktak (21-24evesek) szemezni a tomegkozlekedesen, vagy utcan?

nektek kb milyen gyakran szoktak elofordulni ilyen alkalmak? nekem csak 1x volt, hogy ram mosolygott egy eleg csinyos lany, azota semmi.

szept. 12. 20:06  Privát üzenet  

A válaszok
24 éves vagyok nem szemezek senkivel tömegközlekedésen. nyilván ez semmit nem jelent, lehet hogy az összes többi 24 éves lány igen :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 12. 20:12 Privát üzenet
Mivel a legnagyobb részük csak a telefonját nyomkodja és se kép se hang a külvilágra, nem nagyon.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 12. 20:12 Privát üzenet
Egyáltalán nem szoktak. Vagy telefonoznak, vagy az ablakon néznek ki.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 12. 20:13 Privát üzenet
Ennek Budapesten ellg konzervativ a kultúrája, szóval ne ess kétségbe! :D Nagyon csendesek és introvertáltak az emberek pl. tömegközlekedésen, főleg a lányok. Szórakozóhelyeken már más a helyzet, ott próbálkozz. :D

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 12. 20:13 Privát üzenet
Nem szemezek se utcán se tömegközlekedésen. Inkább elvagyok a magam világában. Az utcán vagy a tömegközön azért vagyok, mert valahova megyek, ilyen dolgokra akkor van időm, ha olyan helyen vagyok, ami arra van (lsd szórakozó hely).

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 12. 20:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. :D mindenkinek ment a zold kez

# 6/7Időpont szept. 12. 20:24 Privát üzenet
Ha olyan embert látok, aki felkelti az érdeklődésem, akkor igen, először szemetek. Viszont én már megjártam ezzel. Bámult a pasi, nekem is bejött, én is néztem, aztán utána az utcán egymással szembe mentünk.. mellette a feleség babakocsival a csecsemővel.. riadtan rám nézett és utána soha többet nem jött azzal a busszal.. láttam gyalogolni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 12. 20:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek is sok a perverz tata a tomegkozlekedesen?
Ez úgye kamu? "Tehát a szkennerrel az egész dobozt át lehet olvasni, és ki lehet belőle szemezni az összes nyerő szelvényt. "
Mikor elkezdek szemezni egy lánnyal bárhol. , azért nem lépek, mert közben gondolkodom, hogy nem vagyok elég jó neki. Nem vagyok tökéletes. Ez ellen ötletek? 23/F
Ha ket ember ul egymas mellett a tomegkozlekedesen es osszer a labuk?
Ha egy csaj próbál velem szemezni, de utána (talán? ) zavartan/megszeppenve hirtelen félrefordítja a fejét, az mire utal?
Miért van az, hogy a külföldi tini lányok sokkal nyitottabbak meg kedvesebbek és lehet velük beszélgetni meg szemezni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!