Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pedofilok azért vonzódnak...

A pedofilok azért vonzódnak gyerekekhez, mert ők maguk is gyermeki lélekben maradtak?

Figyelt kérdés

Lehet azért, mert felnőttként is pl. szülők még gyerekként kezelik?


Most arra gondolok, hogy pl. teljesen elfogadják ma azt, hogy férfi testbe születik valaki női lélekkel ezért átoperáltatja magát. Olyan nem létezhet, hogy felnőtt testben megmaradt gyermeki lélek? Vagy egy pedo mindenképp felnőttnek gondolja magát?



2019. szept. 12. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ez butaság.

A gyermekek iránt vonzódnak.

Egy nekrofil sem azért vonzódik a halottakhoz, mert ő magát is halottnak képzeli.


Inkább a gyermek ártatlansaga, stb.. ami bejön nekik

2019. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

biztosan van ilyen pl. jackora is ezt mondják

de sztem nem az összes pedofilra érvényes ez

2019. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Michal Jackson nem volt pedofil. Pont.

Viszont ha tegyük fel egy gyermeki lélektől beszélünk: az pedig nem érez oly intenzíven szexuális vonzalmat, és nem ala-felerendeltseg van, hanem gyermeki báj.

És ott a másik fél beleegyezése kellene az extazishoz, míg így tudjuk hogy nem kapja meg.

2019. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jajaja a nekrofilok meg lélekben halottak.
2019. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Lehet ez is. Viszont a pedofília az egy szexuális deviancia. Általában olyanokból lesz pedofíl aki a saját korosztályában sikertelen. Ezért a fiatalabb korosztályban keresgél. A nekrofíl pedig az olyanokból lesz akik képtelenek a kapcsolatteremtésre. Nekik sokkal könnyebb egy halottal kapcsolatba lépni mivel nem utasít vissza,nem beszél,nem ellenkezik. Ted Bundy is képtelen volt a kapcsolatteremtésre és ezért ő nekrofíl volt. Olyat is hallottam hogy a pedofilokat azért izgatja a gyerekek mert maguk is éretlenek gondolkodásilag. Egy egészséges embernek nincsenek ilyen abberált fétisei.
2019. szept. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem ne mond, hogy pont, amit leírtam, azt pszichiáterek is alátámasztják, de te biztos jobban tudod..

attól, hogy jacko fan vagy, még lehetett pedofil, szerintem is az volt, de ettől meg az életművének a jelentőséget nem kérdőjelezi meg senki..

2019. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Maximum pedofíl hajlamai lehettek. Ettől függetlenül nem fogok rá csúnyán gondolni. Igen is nagyot alakított a zenében. Szeretem a zenéit. És sok más ember is. Kit érdekel hogy az volt? Michael Jackson példakép mindenki számára.
2019. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az életművet külön lehet választani a személytől, még ha nehezen is

csáth érdemeit sem vitatja senki, sem kevin spaceyt-ét, de ettől még tény, hogy az egyik gyilkos a másik meg erőszaktevő, így marhára nem példaképek, maximum a tehetségük példaértékű

de ez meg már nagyon off

2019. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Nem. A pedofilok nem vonzódnak a gyerekekhez, a pedofília nem egy szexualitás, hanem pszichiátriai probléma, ami veszélyes a közösségre.
2019. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
A legtöbb pedofil családos, házas ember, hogy az ördögbe ne gondolná magát felnőttnek?
2019. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!