Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakik rólam beszélnek a...

Ha valakik rólam beszélnek a hátam mögött, azt nem kéne támadásnak, rosszindulatnak venni? Mégha rosszakat is beszélnek

Figyelt kérdés
Általában egy utolsó senkinek, vesztesnek, rakás szerencsétlenségnek vagyok elkönyvelve, talán mert itt vagyok 23 éves, és szinte semmit se csinálok. Így az emberek mégha meg is próbálnak a szememben kedvesek lenni, a hátam mögött néha szoktam hallani miket beszélnek rólam. Ezt ne vegyem rosszindulatnak? Nem gonoszságból beszélnek ki és röhögnek rajtam?
2019. szept. 13. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*meg is próbálnak velem szemben kedvesek lenni
2019. szept. 13. 09:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak simán beszélnek rólad, az nem baj. Ha kibeszélnek, az már nem szép dolog.
2019. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a hátad mögött beszélnek téged akár meg is verhetnek mert nem ott vagy.
2019. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért beszélnek a hátad mögött,mert oda valók.

Kit érdekel?

2019. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki elhiszi az vagy naív vagy ugyanolyan mérgező ember. Nem érdemes ilyen hülyességekkel foglalkozni.
2019. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki kibeszél a hátad mögött az nem véletlen van a hátad mögött...
2019. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az ignorálás. Nem érdemes összeveszni velük, mert a hasznoddá válhatnak. De a jópofizás nem kell. 3 méter távolságot tartsd meg 🙂
2019. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!