Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt így a saját test...

Más is volt így a saját test tartásával? Változott ez a hozzáállásotok?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy egyébként széles vállaim vannak meg szerintem a testtartásom is jó de valamiért mégsem szeretem... nincs bajom a fejemmel, arcommal de valahogy magát a testtartásom nem bírom elfogadni... vagy magát a test alkatom(egyébként sportos, meg izmos a test alkatom szóval már csak ezért is furcsa ez az egész) nem is tudom hogy mondjam, van itt olyan aki hasonlóan érezte magát és ezen változtatott valahogy? a módszer érdekelne hogy hogyan amúgy tudom furcsa és egyébként még arra is mindig figyelek hogy hogy sétáljak kb akárhányszor kilépek itthonról vagy csak itthon ha felállok és sétálok már figyelek arra hogyan menjek mennyire lengjen a kezem ..stb kb mindenre, más is van így ezzel? vagy van itt olyan aki egyáltalán nem foglalkozik ilyesmikkel?

#testalkat #test tartás
2019. szept. 14. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrét dolgot meg lehet változtatni rajta, de amit te írtál, kb mindenben egy kicsi. Egyetlen dolgot válassz ki, amire aztán mindig következetesen figyelj, de csak arra az egyre, mert különben szétaprózódik a figyelmed.
2019. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!