Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bunkó trógerrá kell...

Egy bunkó trógerrá kell válnom, hogy normális nőt szedjek fel?

Figyelt kérdés

Az én énem egy rendes srác aki dolgozik reggel től estig, valahogy egy semmi egy Freind zone, de én barátnőt akarok nem olyan nőt aki csak barátként tekint rám. Nemrég vásároltam egy BMW-t magam miatt de kezdenek felfigyelni rám e miatt.



Van egy gyökér gyerek aki egy szó szerint bunkó troger és a szülei pénzéből él. De jobbnál jobb női voltak és vannak. És Honda bxzi meg rally . Csak a lové Nima hozzá 🤣.


2019. szept. 15. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

A szóhasználatod és stílusod rengetegteg elárul a személyiségedről.


Tinderen ismerkedtem. Kb minden lány azt mondta, hogy én vagyok a legnormálisabb férfi/fiú, akit az oldalon látott. Ennek ellenére nagyon sikeres voltam és tudtam válogatni míg meg nem találtam a mostani barátnőmet.


Az autóhoz visszatérve 2018as Ford Rangert vezetek, de kb 30 lányból soha senki sem látta a mostani barátnőmön kívül. Azt hiszem talán 2 emberenek említett azt sem első találkozáskor és persze az is véletlenűl jött.


Egyátalán nem számít mit vezetsz.


22/F

2019. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Felőlem lehet akármilyen jó kocsija, de ha a stílusa, személyisége nem az esetem, akkor nem érdekel :D

18/L

2019. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a férfiak hiszik, hogy minket érdekel, milyen embléma van az autón. Illetve a normális nőt nem érdekli.

Párom 26 volt, amikor megismertem, most 34, és még mindig nincs autója, nem is szeretne. És nem egy bunkó tróger, intelligens, tanult, kocka. Nekem az autó az utolsó szempont, sőt, nem szempont.

2019. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!