Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig is elismerésre megbecsü...

Mindig is elismerésre megbecsülésre vágytam, de semmim nincs ami miatt ezt megkaphatnám, más volt már hasonló cipőbe?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól fogva arra vágytam hogy ismert és elismert legyek valami miatt. Leghamarabbi emlékeim szerint színész szerettem volna lenni, aki szerepel a tv-ben. De ebből semmi nem lett. Az évek során sok dologgal foglalkoztam, de semmibe nem voltam kiemelkedő készségeim, vagy jó érzékem hogy abban magas szinten érvényesülni tudjak. Így egyre inkább azt érzem hogy semmiben nem vagyok igazán jó, így lehetetlen kitörnöm, a szürke egyszerű emberek tömegéből és ez valahol rossz érzéssel tölt el. nem igazán tudok azonosulni önmagammal, az életemmel. valaki járt hasonló cipőben?
2019. szept. 16. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

van valami, amire büszke lehetsz: amit elértél, aki vagy.


Írj, szívesen segítek!

2019. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!