Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A személyiségzavarokkal élő...

A személyiségzavarokkal élő emberek most akkor mennyire számítanak "veszélyesnek", vagy megbízhatónak, nem megbízhatónak?

Figyelt kérdés

Milyen munkaköröket, feladatokat lehet rájuk bízni, vagy mik azok, amiktől tiltani kell őket?


Félre ne értse senki, senki ellen nem agitálok, csupám érdekel mások véleménye.


2019. szept. 16. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. Aki megnyalja a vezetéket,ezzel szétroncsolja azt,ami megakadályozza,hogy más ne érjen hozzá. Aki gyógyszert szed,az nem feltétlen éber,és már nem is biztos épp agyilag,az bármiféle balesetet okoz,kész. Más is meghalhat. Személyiségzavar...hát annak ha van egy olyan tünete,ami úgy változtatja az ember viselkedését,hogy a munkában figyelmetlen,vagy kipattan valami az agyából,vagy akadályoz,sok minden megtörtént már....nagyon sok minden megtörtént már. Nyilván normális ember se tud mindent,arra se lehet mindent rábízni...
2019. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A személyiségzavarokkal élő emberek mind egyformák lennének, hogy így egy kalap alá lehet őket venni? Vagy van egy konkrét ember akinél a pszichológus személyiségzavart diagnosztizált? Ha így van akkor a pszichológustól kell megkérdezd...
2019. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mint leírtam, csupán mások véleményére vagyok kíváncsi.

tudom, hogy különböző, vagy kevert személyiségzavarok is léteznek. Nem egyformák.

2019. szept. 16. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben a véleményem az, hogy nem általánosítok ilyen téren sem, főleg mert nem tanultam évekig pszichológiát és nincsenek széleskörű ismereteim a témát illetően. Anélkül pedig csak a saját képzelgéseimmel vegyes előítéleteimet fröcsögném...
2019. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen személyiségzavarról beszélünk, mennyire súlyos és van-e kezelve.
2019. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak a védett munkahelyek, ahol elhelyezkedhetnek. meg szerintem parkrendezés, és ehhez hasonló feladatoknál jók tudnak lenni. De ez nem feltétlen zárja ki idővel a nagyobb felelősségű munkahelyeket sem.
2019. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apád a parkrendező.kevert személyiségzavarom van. Bármit megcsinálok( olyan verseny szellem van bennem, ha nincs más ellen versenyezni akkor magam ellen teszem) gerinc betegség miatt váltanom kellett az irodai melóról. Futár vagyok, sokszor tíz milliókat viszek, pontos vagyok, megbízható, lojális.
2019. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És olyan könyveket olvasok 62 % os amiket te se fel.sem fognal a pici 62 IQ -s agyaddal. De ha park rendezés közben ráérsz kifejtheted a meglátásod arról hogy felfedezték hogy a sötét anyag idősebb mint az univerzum.
2019. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul kérdező,nagyon sok főnök ( nem vezető) nárcisztikus .
2019. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!