Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már, hogy semmibe...

Előfordult már, hogy semmibe sem nézték az ajándékot amit vittél?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok mikor valaki közli hogy ő azt nem szereti (és te erről nem tudhattál), hanem pl. lefitymálták, vagy meg sem nézték és félrerakták, vagy utóbb hallottad meg hogy nem voltak vele elégedettek stb.
2019. szept. 16. 18:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Kb.első osztályos voltam amikor ez történt.Egy osztálytársam meghívott szülinapozni és akkor nem voltak a szüleim jó anyagi helyzetben.Vettünk neki akkor egy olcsóbb,de nem rossz minőségű filc készletet.Utána szétszivattak az osztályban,hogy csak ennyi telik tőlem és 8 évnyi alázás lett belőle.
2019. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok felszínesség.. Nem tetszik neki,amit te szívből adsz? De legalább ne mutatná ki.
2019. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan formában volt ilyen, hogy feljött hozzám a srác, akivel alakulófélben voltunk. Tudtam, hogy nagyon szereti az édességet. Csóró voltam, 500 ft volt a tárcámban, azon az utolsó pénzemen vettem egy jófajta édességet, islersüteményt. Amikor kínáltam, közölte, hogy ő normális édességeket szeret, nem ilyen bolti madáreleségeket. Ez nagyon megmaradt bennem, nem tudom miért, pedig már nagyon rég volt.
2019. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Osztálymikulás.

Cserélni nem lehet, 1000Ft-os keret, mindenki aktívan utálja, amit kap.

2019. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
"meg sem nézték és félrerakták": Apám többször ezt alkalmazza.
2019. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!