Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csapat fiatal fizetés...

Egy csapat fiatal fizetés nélkül távozott a munkahelyemről. Kigúnyoljam őket?

Figyelt kérdés

Pultos vagyok és egyik este undorítóan viselkedtek zárás előtt, engem is vérig sértettek és tényleg ne akarjátok tudni mi minden történt.

Másnap a főnököm intézte el a sorsukat, hívta az ő főnöküket mivel ezek is vendéglátósok.

Enyhén szólva is ők húzták a rövidebbet.


Szeretnék valahogy elégtételt venni, mert nagyon csúnyán viselkedtek velem.


Arra gondoltam, rájuk írnék facebookon, egy szót: ,,Szívás.” és utána tennék egy röhögős emojit.

De ezt kamu facebookról kéne mert nem tudják a nevemet és ez maradjon is így.


Nektek van más ötletetek?



2019. szept. 17. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Engedd el. A harag nem jó tanácsadó.
2019. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem is értem ezt a szöveget.
2019. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Szánalmas, gyerekes, óvodás szint.

Örülj neki, hogy megoldódott. Ennyi.

Ha meg teszel valamit, akkor vállald az arcodat és a következményeket.

2019. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? 10?
2019. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
20
2019. szept. 17. 13:16
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Úúúú, mekkora bosszúúú! Pipis gatyával fognak anyuci szoknyája mögé rohanniii!!


Mármint...


A reakció LEGFELJEBB egy vállrándítás lesz, tuti nem fognak még csak válaszolni sem. Mi az elvárás? Óceánt sírjanak eléd? :D


Ez egy nagyon ovis húzás lenne a részedről, ráadásul semmi értelme sincs. Ja, és gyáva vagy, mint a nyúl.

2019. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha kamu, ha nem, tudni fogják kitől kapták az üzenetet.


Ne süllyedj le az ő szintjükre. Vendéglátásban dolgozol, jobb, ha mielőbb hozzászoksz, mert nem ez volt az első, de nem is az utolsó alkalom, hogy valaki csúnyán néz rád munka közben. Ha nem tetszik és a szívedre veszed, akkor válts pozíciót, mert nem neked való munka.

2019. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

HA, valóban pultos lennén, akkor nem tudtak volna fizetés nélkül lelépni, mert körönként fizettetsz!


Amúgy meg ha megint jönnek, akkor szemcsepp az italukba! >:)

2019. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem kell tudniuk a nevem, nem méltóak rá.

Biztos be fognak jönni bocsánatot kérni, én leugatom őket, le ku__ anyázom az összeset és soha többet nem jöhetnek be. Ki lettek tiltva. Valamit majd kitalálok. Lehet bemegyek az étterembe ahol dolgoznak és ott szégyenítem meg őket. Jól fog esni.

2019. szept. 17. 13:21
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert szerinted ha álnéven írsz nekik, akkor nem fognak rájönni, hogy ki volt az? Majd legfeljebb megvárnak munka után és jól megvernek, ahhoz nem kell tudniuk a nevedet. Inkább hagyd és örülj, hogy szerencséd volt az esetben és megkapták, ami jár. Ne akarj többet, mint amennyit az élet magától igazol neked, mert abból már szoktak gondok lenni.
2019. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!