Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is meghat érzelmileg,...

Titeket is meghat érzelmileg, ha láttok egy szenvedő kutyát/macskát/bármilyen állatot?

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy ha látok egy szenvedő állatot, akkor mindig elsírom magam. Pl. Ma láttam egy képet a neten, hogy egy kutya pórázzon vitt egy szemetlen kutyát (vagyis vak, nem volt szeme) és valamiért elkezdtem sokat sírni. Sokszor van az, hogy ha látok az utcán egy kutyát, aki kaja után kutakodik vagy egy szenvedő állatot, mindig elsírom magam és mimdig adom a kajámból ha van, ha nincs akkor közeli boltból veszek. Meg sok olyan filmtől, videójátéktól (Far Cry, GTA, ahol állatokat kell ölni) elkezdek sírni. Veletek is megtörténik/megtörtént?

2019. szept. 17. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sírni nem szoktam, de megérinteni megérint, mondjuk az embereket is sajnálom, ha szenvedésről van szó, nem csak az állatokat.
2019. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Mi ilyen érzékenyek vagyunk. :-)
2019. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Alapvetően nem erősségem az empátia. Az állatért nem sok szánalmat érzek. De az őt kínzó személy iránt elég heves gyűlöletet/indulatot tudok érezni ilyenkor.
2019. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Én is így vagyok vele, sőt én ponthogy csak az állatokat sajnálom.
2019. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érzékeny vagyok én is erre a témára (is).
2019. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut, sokszor el is kell fordulnom,ha ilyet látok.
2019. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem szeretem de nem tesz bánatossá.
2019. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :(
2019. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Minden élőlény szenvedését rossz néven veszem, de az emberek nálam elsőbbséget élvetnek az állatoknál. Sajnálom.
2019. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Én az emberért nem érzek szánalmat, főleg ha eszembe jut hogy miket látok sokszor hogy némelyik féreg mit tesz egy védtelen állattal. Ha ő látnám úgy szenvedni, nevetve nézném végig. :)
2019. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!