Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért flegmák velem a lányok?

Miért flegmák velem a lányok?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet,hogy osztályt váltottam most év elején.Az új osztályomban úgy érzem,hogy a többség,de javarészt inkább a lányok flegmák velem,nem szimpatizálnak. Pl. ülök a padban egy sorral előttük és már egyből az egyik megkérdezi az osztályfőnököt,hogy én mégis miért ott ülök. Egy másik angolóra közben meg (hát beszélgetős feladat volt,egy párbeszédet kellett felmondanunk egymásnak),s a lényeg annyi,hogy a csaj akivel együtt voltam valami tök undorító flegma stílusa volt,plusz teljes testhelyzettel el volt fordulva tőlem,a többi lánnyal beszélt inkább. Meg testnevelés órán is állandóan megy valami.Noszogatnak,hogy gyorsabban,meg csináljam már a feladatot meg ahhj,ehhez hasonló hülyeségek. Bár ez csak iskolában megy,iskolán kívül (Pl.munkahelyemen) ott tök jól elbeszélgetek lányokkal,bár igaz ők 20-21-22 év körüliek,tehát nálam idősebb kategória.Sulimban meg lehetetlen szót értenem velük.Átlagban.Vannak persze kivételek.Alapjáraton azt kell tudni rólam,hogy az új osztályom tagjainak társaságát egyáltalán nem keresem.Nem értem akkor mi lehet a gond.Végzős osztályra kell gondolni (16-17-18 éves kategória).Tényleg alapvetően ilyenek ebben a korban a lányok? Beszólogatósak? Vagy pedig személyemhez van köze?

2019. szept. 19. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha fiú vagy lehet hogy azért ilyenek mert tetszel nekik, velem is ez volt, utána mondta több osztálytársam hogy ezért voltak ilyenek velem.
2019. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a korosztaly ilyen, ne vedd oket komolyan. 16L
2019. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy tapasztaltam ez elég jellemző az ilyen fiatal lányokra. Klikkesednek, meg akarnak egymásnak felelni, félnek ki mit gondol róluk. A munkahelyemen itt is 21 év felettiek vannak, mindegyik nagyon szeret és bír, értelmesek. Szerintem idősebb korban az ember kap annyi pofont az élettől, hogy megtanulja hogy nem számít ki hogy néz ki vagy honnan jött.
2019. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy elég számukra.
2019. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem érdekled őket, és így akarják a tudtodra adni, lekoptatni téged. Ezzel azt akarják sugallni, hogy nem ütöd meg a szintjüket. Pedig ez tuti nincs így, csak ők hordják magasan fönn az orrukat. Jó az egészséges önértékelés, meg önbizalom, de nem kéne lenézniük a többit, tehát nem kell átesni a ló túloldalára. Az is lehet, hogy pont hogy önbizalomhiányuk van, és azt próbálják ezzel leplezni, álcázni. De tehát szal nem feltétlen veled van bajuk. Az is lehet, hogy otthon pl rosszak a körülményeik, rendszeresek a veszekedések, ezért akar elijeszteni minden embert magától, aki nem olyasmi fajta, mint ő. Velük meg pont védve érezheti magát, mert "együtt erősek", és akkor így együtt el is hiszik magukról, hogy menők, meg vagányak. Amúgy nem tudom.
2019. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát srácok,lányok,mérlegeltem mind azt amit írtatok.Nem is fontos igazából az ok,őrlődni ilyeneken felesleges.Utolsótól annyit kérdeznék,hogy miért akarnának engem lekoptatni,ha én soha nem kezdeményezek velük beszélgetést?Ők szólnak oda néha és ebből indul az egész.Másrészt ezek a lányok nem kimondottan szépek,talán az egyik a 3-4 példa közül akiket írtam.Én meg elvileg jóképű vagyok meg minden,ez sulin kívüli nők véleménye.Munkahely például. Meg velük elbeszélgetek mindig.


Egyébként,ha most ilyen flegmák ezek a lányok velem akkor elméletileg esélyem se lenne náluk most vagy a későbbiekben?(elméleti kérdés,nem akarok speciel tőlük semmit)

Illetve,hogyan kezeljem ezt a helyzetet amikor beszólnak?Reménykedhetek,hogy megszokják,hogy ott vagyok és akkor abbamarad ez?

2019. szept. 19. 22:10
 7/12 anonim válasza:
95%

Azt kell mondjam,hogy akkor ezek a lányok elég gyökerek... Nálunk is van egy srác (lányos osztályban, végzősként), de nálunk mindenki embernek kezeli, pedig nem éppen egy adonisz.

Én a helyedben keresném a kivételek társaságát, ha ők megkedvelnek, bevédenek a többiekkel szemben, ráadásul nem is fogod magad ennyire szarul érezni, aztán ki tudja, talán még rendes barátokra is bukkansz^^

2019. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy összességében milyen az osztályközösség, de valamennyire csak összeszoktak, ha végzős osztály. Szerintem picit rosszkor mentél át úgymond, és idegen vagy. Bár nem tudom mennyi időt töltöttél a társasággal, vagy a társaság egy részével, de úgy gondolom inkább nehéz feladat beilleszkedni egy több éve “működő” közösségbe. Ha meg nincs összetartás az osztályban, akkor talán mégnehezebb, mert ha elkezdesz közeledni valakihez, aki szimpatikus, de az osztály nem bírja, akkor még nagyobb lesz a széthúzás.

Egyébként nálunk majdnem minden évben jött új diák, fiú is lány is, azonban lányos osztály voltunk, vagy 25 lány mindig volt :) és mindenki érdeklődő és kedves volt az újakkal. Szóval nem tudom mi lehet a gond.. lehet van valami híred a suliban ami “megelőzött”.

Mindenesetre szerintem se őrlődj ezen, aki meg szimpatikus, s is ítéled meg, hogy te is neki, azt ne hagyd veszni! :)

N

2019. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem.Amennyiben fennáll ez a rossz hír dolog akkor azon mit lehet segíteni?:)
2019. szept. 21. 14:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Így végzős korban mit lehet segíteni, ha rossz híred van a suliban ?

Őszinte leszek, szerintem nem könnyű feladat.

Először is ki kell deríteni, hogy a tanároktól vagy a diákoktól ered a híred, vagy ha mindkettőtől, akkor be kell bizonyítani, avagy meg kell mutatni, hogy nem vagy olyan, mint mondják..

Ehhez nem kevés energia és idő kell, úgyhogy én személy szerint úgy voltam vele, hogy akikkel minden nap találkozom, ok legyenek tisztában az “igazsággal”, máskülönben meg, akit tényleg érdekel, kérdezzen meg engem, beszélgessen egyet velem.. hiszen csak akkor derül ki számára is, hogy igaz-e a pletyka.

Szóval.. ahogy érzed :) ha van türelmes, akkor “nagyszabásúan” is belevághatsz a dologba

2019. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!