Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek a romák állandóan?

Miért néznek a romák állandóan?

Figyelt kérdés
Városba mikor közlekedek azt vettem észre hogy bámulnak néznek engem.28/f
2019. szept. 19. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Oké, úgy megbámulnak téged. És?

esetleg túl "fehér" vagy nekik vagy skinhead kinézeted van vagy olyan cuccok vannak rajtad amik azt suggalják, hogy le kell ütni téged és kirámolni. stb

De egyébként meg honnan a gyászból tudjon bárki válaszolni erre a kérdésre?

2019. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt lesik kit lehetne behúzni pénzzel. Szóval azok mindenkit lesnek.
2019. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A cigányok (nyilván nem mind, de az egyszerűség kedvéért hadd ne kelljen már ezt mindig kitenni, meg megjegyezni, hogy vannak kivételek, meg hogy a fehérek között is...)


Szóval a cigányok abban nőnek fel, hogy aki agresszív, az ér el bármit is. Az gyűri maga alá a többit, az lesz a raj. A kisgyerek akkor kap valamit, ha szerez, akkor tartja meg, ha meg tudja védeni, annak van igaza, aki a leghangosabb, akinek a leggyorsabb a keze.


Erről szól minden megnyilvánulásuk, a csiricsáré ruhák, a nagy csordában közlekedés, a hangos beszéd, a másikra rámászás, ez mind-mind egy folyamatosan mutatott agresszió, dominanciakísérlet a környezet felé.


Azért néznek, hogy fordítsd el a tekinteted. Hogy domináljanak. Győzzenek. Mindig, mindenhol. Egyedül, vagy csoportban, mindegy...

2019. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyengének tűnsz.
2019. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák és nem tudja mit illik és mit nem
2019. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs mögötted a betyársereg, vagy egy SS divízió. Akkor mernek nézni,ha ők 100-an vannak,te mef egyedül. :) vándorpestis.
2019. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb cigány jó fej, legalábbis én nagyjából csak azokkal találkoztam eddig. Azért néznek, mert valószínű menő vagy, és akarnak spanolni. Mondjuk nekem eleve van egy elegáns maffia alvilági báró kisugárzásom, és néha érzik, hogy ha lespanolnak, biztos valami nagy üzletet csinálunk együtt. A lehúzósak mást csinálnak, adj már egy cigit, mondd már meg mennyi az idő, állj már meg egy picit, stb. Manapság meg a fehér ember csóróbb, mint a cigány, szóval nekik megvan a maguk világa meg bizniszük, ma már nem húznak annyira senkit le, mint a 90-es években.
2020. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!