Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Panelben lakom, a nyugdíjasok...

Panelben lakom, a nyugdíjasok és a kisgyerekesek panaszkodnak hogy még nem adják meg a fűtést. Alig mentünk ki a nyárból, már fáznak. Vegyenek maguknak elektromos radiátort, ha nem tetszik. Nálatok is megy ez a vita?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Pontosan emiatt rossz a távfűtés, soha nem vennék távfűtéses házban lakást. Ha az embernek saját fűtése van, akkor fűt, amikor akar, a távfűtésnél meg hiába van költségelosztó meg a radiátorok szabályozhatósága, nullán is fűtve vannak a lakások a csövek miatt, így örök konfliktus lesz, hogy mikor kapcsolják be a házban.
2019. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Épp ezaz, majd megoldják. Mégis miért izgat téged, hogy épp most ez a téma.

Nem panelban lakom, de a Nagyim igen és tudom, hogy hideg van nála is.

Jó vastag takarói vannak.

Ha belegondolsz mindjárt tél...

Mellesleg én csak az utcára mentem ki, farmer, pulcsi, bőrkabát, melegedő bokacsizma és rendesen vacogtam! Télikabátot hordanék szívem szerint, csak mindenki hülyének nézne. Sokan topánkába járnak még mindíg.

Nekem a kolléganőm viszont azt panaszolta el, hogy nem érti az időjóst, azt mondták r*hadt hideg lesz és ő polóban nem érzi ezt... stb.

Szóval mindenkinél más, hogy mennyire érzékeny a hidegre... És mindenkinek más a baja is :D

2019. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Jé, egyetlen dolog, amiben egyetértek veled. Engem irritál, hogy eddig tudták a feneküket mutogatni, most meg már kell a meleg, mert fázikáznak.
2019. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én északi típus vagyok, konkrétan haldokoltam a nyáron, senkit nem érdekelt. A fázósok öltözzenek fel, bruhahahaha!
2019. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Elektromos radiátort 20 fokban? Vegyen fel egy pulóvert. Vagy várjon egy hetet, és megszokja.


Ha decemberben lenne 20 fok, akkor meg azért sápítozna, hogy jaj, de meleg van...

2019. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Persze. De télen is egészségtelenül melegre fűtik a lakást. Egész télen nyitva az ablak nálunk legalább bukóra.
2019. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne. Minden évben amint megjön az első hidegebb éjszaka, verik az asztalt, hogy indíttassák be a főtávval a fűtést, főleg az alsó szinteken lakók szoktak fázni, miközben mi idefenn megkukulunk. Annál nagyobb pazarlás nincs, mint hogy mondjuk az 1-2 emeletet befűtjük, a maradék nyolc meg engedi ki az ablakon mert hőgutát kap. Elektromos radiátor sem kell, van egy kis hősugárzó, párezer forintos tétel, és ha esetleg egy hidegebb napon átmeneti időszakban nagyon áthűl a lakás, akkor pár percre bekapcsolom és kész, nem követelem a házban lévő többi 99 db lakás felfűtését, mert én fázom. A távhő elég ha télen megy, úgyis elég drága.
2019. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!