Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elintézni valókat ti hogy...

Elintézni valókat ti hogy tartjátok nyilván?

Figyelt kérdés

Az egyetemen van egy csomó beadandó, prezentáció, cikk-elemzés stb. határidőkkel.


Nem bírom már hétről hétre mindet észben tartani.

Hogy csináljak valami to-do list-et?

Érdemes valami app-ot bevetni, vagy füzetet nyissak ennek?


Ti hogy kezelitek?



2019. szept. 19. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Én régimódi vagyok etéren, jobban bízom a füzetben, mert "a gép elszáll, a füzet megmarad" alapon gondolkodok :D
2019. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Telefonon naptárba szoktam beírni, emlékeztetőt állítok be hozzá. Van papírnaptáram is az asztalomon, ami nagyon fontos, azt felírom oda is.
2019. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mi minden félév elején minden tárgyból kaptunk egy leírást, abban benne volt az összes zh időpont, beadandók határidejei, prezentaciók stb. Én kiírtam egy A4-es lapra, színes tollakkal ezeket a határidőket és kiragasztottam a szekrényemre. Nekem csak ez vált be.
2019. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Beírom a határidőt a google naptárba, felsorolás szintjén pedig leírom lapra és kitűzöm az íróasztalom közelébe, plusz néha beírom a google keep-be, azt telefonról is el tudom érni, ha útközben akarom megnézni, mit kell csinálnom
2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld ki, a linken le is lehet tölteni.

2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Legegyszerűbb egy füzet vagy A4-es lap. Felírni rá fontos dolgokat sorban és kész. Esetleg naptár a határidőkhöz. Lehet digitálisan is, nekem a papír egyszerűbb.
2019. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Uramfia, miért nem vésitek fel a barlang falára..? 😃
2019. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Füzetbe beírom, de van egy régi mobilom, amit csak hasonló dolgokra használok.
2019. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért baj az, ha valaki a hagyományos dolgokat szereti? Kinek fáj ez? A kérdező feltett egy kérdést, és nem írta külön, hogy aki papírt javasol vagy füzetet, az ne is írjon...
2019. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
A telefonomba írom be, riasztási emlékeztetővel.
2019. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!