Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek a hóviharokat?...

Ti szeretitek a hóviharokat? Mármint nézni, amikor intenzíven havazik és az erős szél úgy viszi a havat, mintha valami összefüggő fehér függöny szálna.

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nézni szeretem, adott esetben átgázolni is szeretek rajta, de ha autóval, kerékpárral vagyok, akkor kimondottan utálom, állandóan csúszkál, farol a kerék, prrrrrr!!!
2019. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kar hogy manapság már szinte nincs is hó
2019. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Végül is igen, szeretem nézni a természet erejét. Ha nem kell mennem dolgozni vagy két napig. Meg ne nekem kellene itthon ellapátolni :-/
2019. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hóvihart annyira nem, de megvan a fílingje. Jobban szeretem az esti csendes havazást.
2019. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem szenvedni látni az embereket.
2019. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy meleg szoba ablakában állva egy csésze forró teával a kezemben. Szürkületkor.

Habár ha épp jól be vagyok öltözve az se akkora baj, ha kint ér utol egy ilyen. A lényeg, hogy hazafelé tartsak és ne legyek kint órákat ilyen időben. Akkor élmény lesz belőle és nem túlélő tábori kiképzés. Bár utóbbival se feltétlen van bajom. Utólag.

2019. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Barackoshányás ***** válasza:
Ú, igen. Nagyon várom már, hogy essen, én pedig az ablakból nézhessem
2019. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Imádom, egyik kedvencem, de nekem bármilyen vihar lehet, mindet szeretem.
2019. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Az ilyen extrém körülmények között mindig izgalmas vezetni, látni a tájat, a természetet.
2019. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!