Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha idegen környezetbe kerülök...

Ha idegen környezetbe kerülök el fog a pánik, izgulok, nehezen koncentrálók igazából szorongok. Félek az új helyzetektől és emberektől. Néha meg tökre kiegyensúlyozott laza és vidám vagyok. Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
Hogyan változtathatnék ezen? Nagyon rossz érzés. Kihat az egész életemre. Mindenhol hulyének néznek mert ez a szorongás miatt balfék vagyok sokszor. Aki volt igy hogy változtatott ezen? Nagyon szeretnék ezen változtatni, ez így nem élet. 22F

2019. szept. 21. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem csak a gyógyszer segített semmi más.Mondjuk az én szorongásom fizikai tüneteket is produkált sőt pánikrohamom is volt már.

Keress fel elsőnek egy pszichológust ha ő nem tud segíteni(rajtam 2 se tudott) akkor marad a pszichiáter és a gyógyszer.

2019. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a válaszod. De én nem szeretnék gyógyszert szedni, és nem is fogok. Azthiszem itt lesz az ideje direkt kellemetlen helyzetbe hozni magam sokszor :)
2019. szept. 21. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Kevesebbnek gondolod magadat másnál, és ezért van ez. Mindenkire egyenlő emberként tekints, még ha vannak különbözőségeitek is. Így sikerülni f9g!
2019. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!