Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnő édesanyjával történő...

Barátnő édesanyjával történő első találkozásra illik vinni "ajándékot"?

Figyelt kérdés

Anyukám azt tanította, hogy ha egy lánnyal kettesben (akár csak barát, akár több, mint barát) megyek valahova, akkor mindig vigyek neki egy tábla csokit, ez eddig okés, de most életemben először a barátnőm édesanyjával kell majd találkoznom, aki elég kritikus, ami a lánya kapcsolatait illeti, szóval gondolom neki is illene vinnem valamit, de virággal szenvedni nem akarok.

Jó, ha neki is egy tábla csokit viszek? Vagy ne vigyek semmit?


2019. szept. 22. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig ilyenkor a virág a megszokott, vagy esetleg valami dobozos édesség.

A legokosabb, ha a barátnödet kérdezed meg, hogy anyukája mit szeret - milyen virágot vagy édességet -, és azt veszel neki.

2019. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Barackoshányás ***** válasza:
Bor, virág (oké, ez tök elcsépelt), bonbon... A sima csoki szerintem fura lenne
2019. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Barátnődet kéredezd meg, hogy elsősorban örülne e az anyukája, ha vinnél neki valamit. Sokan nem szeretik és félreértelmezik a gesztust. Másodszor is,ha ez nem akadály, kérdezd meg esetleg mit szeret: dobozos csoki, virág, bor stb...
2019. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bon bon elég lesz.
2019. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
Nem kell vinni semmit, ez hülye szokás. Én nem szoktam és sosem volt belőle gond, elsőre nyalizás, jópofizás felesleges. Magadat vidd, csak te számítasz téged akar megismerni, nem az ajándékot. F
2019. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolóval értek egyet. Szerintem fura és nyalizós lenne bármit is vinned.
2019. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-6-os: szerintem meg nem vinni semmit bunkó dolog!
2019. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes az én párom nem úgy mutatkozott be szüleimnek hogy előtte telenyomta a kezüket bonbonnal meg borral. Jött, illedelmesen köszönt, bemutatkozott, aztán elbeszélgettek, megismerték egymást. És tádá teljesen normális a kapcsolatuk, anyámék kedvelik a páromat, párom is kedveli a szüleimet, pedig elsőre semmi szrsággal nem nyalizta be magát. Természetesen azóta volt, hogy csak úgy hozott nekik valami apróságot (illetve névnap, születésnap, de az megint más), de elsőre nagyon fura lett volna.
2019. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!