Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is ennyire lefáraszt az...

Mást is ennyire lefáraszt az emberekkel való együttlét?

Figyelt kérdés
Természetesen ebbe a barátok nem tartoznak bele, de ha suliban vagyok például, vagy egy buliban, ahol nem ittam, vagy valami egyéb rendezvényen, pár óra után általában erősen elkezd fájni a fejem, égni a szemem, és hihetetlenül elfáradok. Az egész napos mosolygás, jópofizás, felszínes csevely kikészít. Más is így van ezzel?

2019. szept. 23. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Gondolhatod... szupermarketben dolgozom, egész nap cukimukinak kell lennem. Szerinted mennyire fáradok el? 🤣
2019. szept. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Olyanokkal veszem körbe magam akik inspirálnak, ugyhogy a napvégi fáradtság nem is létezik ilyen szempontból :)
2019. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
mi a frásznak jársz olyan helyre, ahol nem szeretsz lenni?
2019. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Én külföldön taxizok, amúgy egyedül élek itt, a családom még otthon van. Én egész nap jópofizok, beszélgetek az emberekkel, próbálom őket vidámmá tenni. Sokszor működik is, néha nem. Engem nem zavar, hogy vidámságot csempésszek más ember életébe. sokan mondták már, hogy nagyon jól érezték magukat velem, vagy olyan is volt, hogy folyt a könnyünk a röhögéstől. Igen, néha felszínes a csevely, de sokszor át lehet alakítani sokkal jobbá. Engem nem lefáraszt, hanem sokszor feldob. Kell is, ha egész nap egy helyben ülsz és csak a kormányt tekergeted. Kell valami, ami nem teszi egyhangúvá ezt az állapotot.


De abban is gazad lehet, hogy az említett rendezvények nem jönnek be neked. Bevallom, ezeket én sem részesítem előnyben. Nem vagyok olyan típus, aki itt találja meg a boldogságát és legtöbbször erős unszolás hatására vagyok hajlandó elmenni. Nyilván a hangulatom is tiltakozik ez ellen, de ha lehet, próbálok valamit kihozni belőle. Ha meg nem tudok, akkor lelépek hamarabb.

2019. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Aki kora gyermekkorától nem szokta a normális emberi kommunikációt (és itt nem a számítógépre gondolok!), annak kívül esik a komfortzónáján az emberekkel való együttlét. Ami pedig kívül esik, az lefáraszt.
2019. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A normális emberi kommunikációt megszoktam, tekintve, hogy számítógépünk se volt tinikoromig. A felszínes, jópofizó, kétszínű, sekélyes dumákat utálom.
2019. szept. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!