Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit provokatív, de van olyan?

Kicsit provokatív, de van olyan?

Figyelt kérdés
Van olyan srác, aki helyes, kedves, vicces, okos és komoly kapcsolatot akar? Mert menők ezek a társkereső felületek, de tudjuk, hogy mi a céljuk az egyes embereknek vele XD

2019. szept. 23. 10:50
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2019. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2019. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi köze ezeknek az emberi tulajdonságoknak a társkereső felületekhez? Meg az XD a végére minek?
2019. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Furcsa magunkat fényezni, de barátnőm szerint helyes, objektíven izmos, kedves, vicces és valamennyire okos vagyok, mert bent mérnöki szakon vagyok amit bírok.


Szóval élő példa. Tinderen kerestem komoly kapcsolatot. Kb 30 lánnyal találkoztam. Ebből sokukkal nem volt tökéletes vagy éppen jó az öszhang. Végül közülök, csak 4 volt akivel volt második randi.


Majd abból a 4ből 2 a "barátnőm" volt 1-2 héten át. Vagyis csak úgy viselkedtünk, de egyik alkalommal én mondtam hogy inkább nem. Másiknál a lány.


Végül találkoztam a mostani barátnőmmel, akivel már 3 hónapja együtt vagyunk és úgy nézki még sokáig együtt is leszünk, mert tökéletesen egymáshoz illünk.


Szóval volt, hogy heti 2-3 lánnyal találkoztam. Kicsit keresgéltem, de összesen 3 lánnyal feküdtem le és mindhárommal úgy voltam, hogy "Oké, vele lehet lesz valami komolyabb".


Biztos vagyok hogy playernek jöttem le sok embernek, főleg hogy kicsit olyan a kinézetem. A mostani barátnőm is azt hitte, hogy csak játszom a jó fiút, mert picit túl magabiztos vagyok plusz a kondis kinézet sztereotípiákkal jár.

2019. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Állítólag én is ilyen srác vagyok, és Tinderen ismertem meg a barátnőmet, akivel két éve vagyok együtt. Nekem sokkal jobban bejött, mivel sosem tudtam csajozni.
2019. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sràcot akarsz, akkor ott màr neked is le kell tenni valamit az asztalra.
2019. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Meg 'provokativabb' verzio: van olyan srác, aki helyes, kedves, vicces, okos és komoly kapcsolatot akar valakivel aki nem egy 10/10es modelkulseju fiatal 16-22 eves csaj? Ja és hosszútávon??
2019. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy ez már tényleg a lehetetlen kategória??
2019. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelen! Egy szép, kedves, vicces, okos és komoly kapcsolatot akaró lányt keresek. :)
2019. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi hetes :) értelek :)
2019. szept. 23. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!