Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha egy férfi...

Szerintetek gáz ha egy férfi egyáltalán nem tud verekedni?

Figyelt kérdés
És konfliktushelyzetben megijed?

2019. szept. 24. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
35%
Igen. Járj el valamilyen küzdősportra!
2019. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert én nem tudok. Csak azt vettem észre, hogy a mai fiatalabb "férfiak" csak ugatni tudnak, de amikor ütni kellene akkor tele a gatya.
2019. szept. 24. 23:12
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Gáz. De az is gáz ha mint egy ismerősöm még évekkel azután is fizeti a kártérítést, hogy megvédte magát. ("kicsit" erősebben ütött vissza.)


Nem tudom egyesek hol laknak de az erőszak nem megoldás, csak azt éred el hogy az egyikőtök a kórházba a másikotok meg a rendőrségen köt ki.

2019. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem tud kiállni magáért akkor igen,gáz. Ha megverik,megverik de legalább nem egy pincsikutyaként fognak rá nézni. És ezzel ne gyertek hogy ne süllyedjen le a szintjükre verekedéssel.

Nincs választás a legtöbb esetben!


Vagy te ütsz először,vagy szétütik a fejed és akkor majd mondhatjátok ezt a bullshitet a kórházban,a rendőrségen vagy rosszabb esetben a ravatalozón.

2019. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
#4 én nem ismerek olyant akit halálra vertek, mert nem ütött vissza ellenben az ellenkezőjére nem is egy esetet tudok amikor valakinek abból származott komoly baja, hogy meg akarta magát védeni minden áron.
2019. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Mert gondolom minden konfliktust verekedéssel kell megoldani.
2019. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha hagyja magat utni az a baj es ha nem tudja magat vagy a szeretteit megvedeni. Oke hogy nem egy thai boxos,de azert legyen ferfi ha kell. Ha lesz csaladja hogyan vedi meg ha egy ijedos cardarab...
2019. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szívesen verekednék senkivel.

Eleve primitív dolognak tartom.

Egyedüli elfogadható verekedés,a testvérek között,gyerekkorban:D


Normális ember kerüli a veszélyt,verekedésből sok baj lehet...

2019. szept. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Egy volt osztálytársammal sokat verekedtem, egyszerűen nem akart rólam leszállni.

Végülis nem a szuper verekedési tudásommal győztem meg hogy szálljon le rólam, hanem eldurrant az agyam és lelöktem a lépcsőn... 2-3 fokot esett, halálos sérülést is szenvedhetett volna...

2019. szept. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

A verekedés egy bizonyos értelmi szint néhány emberkénél, én inkább a normális kiállást, határozottságot, stb preferálnám magamon.

A jobb testi felépítést meg inkább az egészség miatt.

Ha már valahogy kinéz egy illető, nem, nem fognak belekötni, tapasztalat.

2019. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!