Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok társasági ember,...

Nem vagyok társasági ember, ez gáz?

Figyelt kérdés
Meghivtak szülinapra ma is,egy ilyen plazma adó helyre ahová jártam régen amúgy.De én nem szeretem a sok embert egy helyen,én inkább ilyen magányos farkas vagyok.Amúgy is valószinü hogy leülnék ott magamnak senkivel sem tudnék beszélgetni,mert félénk vagyok.
2019. szept. 26. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem, én leszarom milyen ember vagy.
2019. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem gáz, de idővel besavanyodsz.
2019. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyék úgy ahogy jobban esik, az a lényeg
2019. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is ilyen vagyok, szinte előny lenne ha majd lesz barátnőm ő is ilyen lenne, szóval szerintem kicsit sem az :D
2019. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs saját barátod, társaságod, akkor nem csoda. A legtöbb ember magában lenne el... ha nincs kivel menned ne menj. Annak nincs értelme hogy egymagadban szürcsölgess egy bambit.

Ritka az az ember aki annyira nagy szófosó, hogy szinte zsizseg az örömtől hogy idegenekkel ismerkedhet... ez álomkép, és nem is nagyon létezik.

2019. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!