Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi történne, ha...

Szerintetek mi történne, ha direkt rátennék még egy lapáttal?

Figyelt kérdés

Rövid leszek. Néhány egoista hímringyó keveri körülöttem a fekáliát, mert nem adtam be a derekam. Aztán úgy gondolják, hogyha nekik nem jöttem össze, akkor mással se tudjak összejönni, ezért beállítanak engem mindenféle közönséges k-nak, aki csalta az exeit...stb.alaptalanul, mivel nem is ismernek.

Alapvetően egy szolid lány vagyok, ehhez való öltözködéssel. Értsd: nadrág+póló+pulcsi+lapostalpú cipő.

Mi lenne, ha direkt változtatnék a külsőmön?

Hogyha már pofáznak, akkor nesze, legyen meg a ti akaratotok alapon?

Arra gondoltam, hogy elkezdenék minit hordani, harisnyával, nőiesebben öltözködni, rúzst használni. Kiemelném az adottságaimat, amiket eddig a pulcsi alá rejtettem. Mindezt úgy oldanám meg, hogy az összkép ne legyen közönséges, de ne legyen unalmas sem.

Aztán arra is gondoltam, hogy lehet, hogy az ilyen kis butákat provokálni kéne szándékosan, csorgassák csak a nyálukat. Majd az egyszeri használatú rongyokat összeszedik a bulikban, engem meg a népszerűtlenebb srácokkal látnának mindig, hogy velük törődök, velük beszélek, velük vagyok kedves, és őket tartom menőnek, ezeket a p.bubus kreténeket pedig lenézem, mert annyit érnek, mint egy prosti.


2019. szept. 27. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel magadnak ártasz. :) Most az egód beszél belőled. Minek akarsz bizonygatni? Kinek az életét éled? gondolkozz el ezen. Minek bizonygatni? Kinek esik ez rosszul? bizony nem neked. Ez az esett arra mutatott példát, hogy hol kell hogy fejlődj magadban. Hogy érzed magad jól, milyen öltözékben? az vagy te! Nem az ő akaratuk lesz meg, ha felöltözöl kihívóan, hanem a te saját akaratod magaddal szemben. Az az ujj nem másra, kifelé mutogat soha, hanem befelé. Mondtak neked egy véleményt, egy ellentétet, ami belőled gyűlöletet, ellenszenvet váltott ki. Kin marad a gyűlölet? rajtad. Kit nem fog érdekelni? őket. Ha megteszed mi lesz? rád tesznek egy lapáttal, mert elérték az Ő akaratukat rajtad. De ők nincsenek magukkal megelégedve, mert ők kötöttek te beléd. Találd meg a békéd csajos, hidd el szexi vagy te ahogy most vagy, nem kell ezt senkinek sem bizonygatnod. Én is tehettem volna rengeteg ilyet, de vagyok annyira önző és alázatos a saját magam békességére és tiszteletére hogy le*szarom ki mit mond, a saját életem főszereplője és nem mellékszereplője vagyok. :) 22/F
2019. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Csak aztán nehogy bosszúból vagy gerjedelemből végül megerőszakoljanak....
2019. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az erőszak nem engem minősítene, és úgy nézek ki, ahogy akarok.
2019. szept. 27. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Feljelented őket, amiért a jó hìrneved megsértését elkövették.
2019. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!