Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy nem...

Mi az oka annak, hogy nem nagyon láttam rövidnadrágban embereket, mikor ugyanúgy volt ma 20 fok, mint nyáron?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert a rövidnadrág már nem divat és mert reggel-este még hűvös van....
2019. szept. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nyáron nem 20 fok van, hanem 30-35. Meg kicsit becsapós a dolog. Ősz van. Én reggel akkor is jól felöltözöm inkább, ha ma meleg lesz, ha 2 napja hideg volt, egyrészt mert megszokás, másrészt meg mindig levethetem a pulcsit, de ha nem vittem magammal, fázni fogok. + a mobilom is kb. ugyan olyan hideget jelzett emlékeim szerint, mint az előző napokban. Persze azért nap közben már éreztem, hogy melegebb van, hát vetkőztem is...

(Mondjuk nálunk munkába nyáron is kötelező a hosszúnadrág, de ez nem mindenhol van így.)

Az emberek már őszt éreznek. Ha turisták jönnek, ők is inkább igyekeznek melegebben öltözni, minthogy vacogjanak esetleg... Szerintem hosszú nadrágban jobban ki lehet bírni a meleget, mint rövidben a hideget.

2019. szept. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Tudod van a hőfok, meg a hőérzet. Ha 20 fokban süt a nap és nincs szél, akkor a hőérzet 4-5 fokkal is több lehet, viszont ha ugyanúgy 20 fokban borult az idő és erős szél van, akkor konkrétan fázol. Illetve nyáron előbb kirakod a lábadat, mert valószínűleg épp nyáriszünet van, szabadságon vagy, míg ősszel sem iskolába sem munkába nem a legillendőbb viselet.
2019. szept. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sokan fáznak, van, aki fűt is.

Én most is nyári ruhában járok és mezítláb.

2019. szept. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Én rövidnadrágban voltam.
2019. szept. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1 Tavaly júniusban is volt ugyanilyen idő, tehát ez nem indok.

Biztos kényesebbek az emberek!

2019. szept. 28. 03:30
 7/13 Barnabas333 ***** válasza:
Én láttam tegnap vagy 6embert úgy...
2019. szept. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az évszakváltozással változik az anyagcsere is (lelassul, zsírra "gyúr") és változik a hőérzeted is.

Ugyanazt a 20 fokot hidegebbnek érzed, mint egy nyári reggelen a 20 fokot.

2019. szept. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Reggel elindultak hidegben. Nem vittek valtoruhat. Emmn is melegben voltam tegnap "agyonöltözve"igy, mas meg aki akkor indult el otthonrol meg poloban mellettem
2019. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Reggel 6ra járok, befagy a seggem.
2019. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!