Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akad itt olyan aki eljutott...

Akad itt olyan aki eljutott már hasonló szintre?

Figyelt kérdés
Mindig kedves és előzékeny voltam az emberekkel. Segítettem ahol tudtam. Lestem hol van rám szükség és mi a hála? A taposás,rugdosódás,lábtörlőnek nézés. Jogos hogy eljutottam arra a szintre hha az embereknek a gci emberek kellenek akkor én is az leszek? Érzett már valaki hasonlóan?
2019. szept. 28. 02:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim.

Szerintem azt é rezhették meg, hogy figyelemre, szeretetre vágynál és valószínűleg kihasználtak, amíg hasznuk volt belőled, addig figyelemnek álcázott törődést adtak cserébe.

Hasonló érdeklődésűeket érdemes keresni, vagy olyanokat, akiknél nem tapasztalod az ilyen viselkedést.

Olyan dolog is van (lehet), hogy bár segítesz, de rejtetten "elvársz valamit cserébe", amit megéreznek.

2019. szept. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,már csak akkor segítek ha nem károsít meg.Ha erőfeszítést igényel a segítés akkor nem teszem meg.Azt is nézem kinek can szüksége a segítségre. Nem kívánok rosszat de távol maradok.
2019. szept. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ó már nagyon rég, ezért lettem 5.től magántanuló :)

Barátaim sose voltak, akik nem igaziak azok is max évekkel ezelőtt abból tanultam, barátnőm most 18 évesen lett 2, olyan ritkaságot keresetem amilyen én vagyok, olyan visszahúzódó vagy depisebb szerű lányt, akivel elfogadjuk és megértjük egymást, nekik se voltam nagy dolog (egyiknek sem a 2 közül:D) Ha nagyritka pici bizalmat adok egyből elveszik.. Oké hogy interneten ez megszokott, de "való" életbe is igy megy.. én hülye barom állat, ha egy kérdező itt is kiír olyat hogy ő depressziós magányos, megkérdezem mi még a baj és írjon, ha lány és azt irja magányos kéne neki valaki mivel hasonlítunk megpróbálok ezért nyitni de le se reagálják többségbe szarnak a segítségre is ők is, aki nem annak addig vagy jó ameddig segítesz utána bye..

Első barátnőm hasonló volt mint én, csak ő akart lenni a nagy felnőtt és önállósodni, kevesebb lett a megértése felém stb és a hiba amit ő elvileg elfogadott kicsit későn szólt hogy neki az mégis sok azzal együtt hogy szinte nem is találkozunk, barátomnak gondoltam valakit aki a végén ellopott volna tőle valamit (internetes profil) ami legalább 6 szájegyű összeget ért, az utolsó ember akinek egy cseppnyi bizalmat adtam internetes "barát" ként őt nem érdekli mi van velem, nem érdekli hogy magányos vagyok és e miatt öngyilkos gondolataim vannak, de ha neki kell valami hónapok után is képes rámírni aztán lelépni ha kész vagyok a segítséggel vagy elküldöm, ha ide eddig kiírtam egy kérdést szinte mindíg az volt a vége hogy meg kéne ölnöm magam mert egy féreg vagyok, a-helyett hogy elfogadnák hogy van aki egy kicsit más vagy máshogy gondolkodik mint a hülye trendi kortársai, ha nincs minimum 300 like-od és ugyan ennyi követésed, "TE NEM VAGY EMBER", folytassam még..? Hiába jó érzés ha valaki megköszön valamit, azt se emberektől se valami kitalált dzsízüszkrájszt-tól nem fogod visszakapni, a felét SE.. Nem vagy te rossz ember, csak észre vettél valamit.. Aki nem szimpatikus mert paraszt lenéző meg ilyenek azoknak nem szoktam segíteni, de ha valaki aranyosnak tűnik vagy olyannak aki nem küld el az anyjába mindenkit és nézi le azt aki introvertált vagy ilyesmi, azoknak segítek akkor is ha tudom hogy nem kapom vissza. (Na jó nem mindig van erőm irkálni mert én se vagyok jól lelkileg de na..) Csak felfedeztél valamit sajnos, ettől nem vagy feltétlenül rossz ember...

18f

2019. szept. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

3-

Uhjuj, micsoda regényt írtam, na sok sikert vele! :D

2019. szept. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem erről szól az egész életem, hogy észreveszik rajtam, hogy mennyire megértő és jóindulatú vagyok és akkor élvezettel belémkenik a cipőjükről a kutyaxart.

Nem tudom, hogy máshol is ez megy-e, de jelenleg svédül tanulok, hogy kiköltözzek, mert a skandinávok állítólag nem ilyenek.

2019. szept. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én az a klasszikus balek voltam, aki még az alkoholista hajléktalannak is adott pénzt, ingyen segítettem embereknek, mindenkit megkérdeztem, hogy hogy van. De amikor beteg lettem, döbbenten tapasztaltam, hogy tőlem senki nem kérdezte meg hogy vagyok, senki nem segített semmiben. Magyarul mindenki magasról szarik a fejemre. Ja, hogy így is lehet? Oké, én is szarok mindenki fejére, és nagyon magasról és q*va nagy adagokat. A pénzemet már magamra költöm, az időmet is, és remekül elvagyok.
2019. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6.a segitseg önmagaban akkor segitseg ha önzetlen azaz nem varsz viszont semmit. Az magàt a segitöt epiti mert pozitiv erzessel töltödik "jo adni". De mihelyst nem szivesen es szivböl segitesz hanem magad miatt es viszont varsz barmit onnanstol negativ es mergezö.

A vonzas törvenyeben is all hogy csak akkor nyujts barmit ha pozitivan tölt el azaz utolag nem sajnalod töle stb

En parkapcsolatban is ugy adok magambol hogy független attol hogy vége lesz egyszer akkor sem bannam meg ha jövöre szakitanank.



Kerdesre en amugy azt latom hogy az emberek akkor is szemetek ha nincs is ra okuk nem tettem semmit. Volt hogy munkahelyen kezdtek furni (külföld takaritas)es az mozgattak csak az illetöt amiert ö felmobd mert atmegy masik orszagba dolgozni, nehogymar en meg ott maradhassak azon a jo munkahelyen en is.(magyar a magyar ellen)miközben en segitettem neki forditani mindent amit intezett.

Face ismerös maradt es ennek tetejebe angyali josagos posztokat osztogat meg amolyan istenhivö féle bejegyzeseket. Adjunk halat mindenert, becsüld meg a kicsit is, meg ilyenek.

Màsok meg (szinten nem tettem semmit),de irigyek ha velem jo törtenik, es örülnek ha baj ert.


Igazabol csak magunkra a sajat lelkiismeretünkre normankra, belsö hangra kene csak figyelni, nem pedig masokra. Szoval lesz.rni ki milyen szemét, es töretlenül maradni jonak vagy olyannak amilyennek a sajat kis eletünkben.



Mindezen tapasztalasok utan viszont talalkoztam olyannal aki meg èrdekes mindig azt vonzza be hogy öt meg tisztelik megbecsülik szeretik. Es még szerencsèje is van. Pedig egy pènzéhes önzö egoista barom. De jol tud banni az emberekkel kifelè mas arcot mutat. Veletlen pont eltalalta mi baja masnak a kocsijanak (pedig köze nincs az autoszereleshez meg ilyenek)en pl az erkelyemen mindig vàrtam mikor latok hullo csillagot, evek alatt egyszer sem, ö egyszer volt nalam (haverok), de pont elkapott egyet, amit en lekéstem akkor is.

Probaltam elemezni öt hogy ilyen önzö egoistanak megis hogy lehet az hogy millio a baratja es melohelyen sikeres stb, eddig annyi tünt fel hogy ö valahol elvàrja, az egyik mozgatorugoja az, hogy ez neki jàr. Tehat önbecsülese van. (Pl volt aki köszönetkepp colat vitt neki de olyan hamis cooposat, azon pl kiakadt hogy ö ha mar colat venne valakinek akkor minimum hogy igazit venne, de jellemzö volt az hogy ajandekrol iteli meg a masikat meg ilyenek)

2019. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is a kórházi ágyon fekve döbbentem rá erre, hogy míg másoknak folyamatosan sok-sok-sok éven át csak adtam és adtam, csak használtak, de hogylétem felől 0 érdeklődés volt tapasztalható.
2019. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*folyt

Szoval mindent összevetve eddig en arra jutottam csak hogy azokat az embereket ertekelik masok(független akàr attol is hogy egy gyökér),akik sajat magukat értékelik. Amivel egy lèpès csak odaig eljutni amit mindenhol zengenek hogy önmagad kell szeresd ahhoz hogy masok szeretni tudjanak

2019. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj ezzel a mentalitással, ezzel így nem leszünk előrébb...

Így lesz egyre szarabb a társadalom, vannak jó emberek és vannak szar emberek, ha a jó ember túl sok szar emberrel találkozik akkor maga is nemtörődöm, másokat leszaró, érzéketlen, kihaénnem emberré válik, és így szépen korcsosul el a társadalom. Nem azt mondom hogy mindenki legyen naiv szentfazék akit még egy agy károsult is könnyedén kihasznál, átver. De azért lehetőleg ne süllyedjetek túl mélyre, mert akkor ti is csak terjesztitek a "szarember" kórt.

2019. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!