Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós lehetek? Valaki...

Depressziós lehetek? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában ritkán vagyok egyedül. Mindig a barátommal vagyok vagy a családommal és ritkán találkozok barátnőimmel. Igazából egész vidám vagyok addig amíg nem leszek totál egyedül (pl a szobámba), hirtelen rám tör a depresszió vagy nem tudom hogy fejezzem ki. Fel merült bennem az hogy hiányzik a párom, de ez annál sokkal több. Elkezdek gondolkodni azon mit rontottam el a múltban, és csak negatív érzéseim és gondolataim vannak ilyenkor. Eszembe jut pl az is hogy már nagyon barátnőim sincsenek akiknek így ki beszélhetem a lelki problémáimat. Aztán még jobban magamba nézek és rá jövök hogy már a problémáimrol se tudnék beszélni. Néha a páromnak mondok el néhány dolgot, de tényleg csak keveset, mert úgy érzem csak panaszkodnék neki. De egyszerűen agyon nyom már az a gondolat is hogy lehet depressziós vagyok. Valaki érzett már ilyesmit?

2019. szept. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, nekem is az a probléma, hogy nem tudom magamból kiengedni nem akarok panaszkodni meg nincs is kinek... Sokszor azon gondolkodom mi értelme így élnem. Mondjuk többnyire az én hibámból lett ez és most iszom meg a levét, úgy érzem már elég volt az önostorozásból, de folyton ostorozom magam. Az én hibám minden de mégis úgy érzem máregbunhodtem mindenért de nem tudom elengedni a gondolataim. És belepusztulok, teljesen lehúz lelkileg.
2019. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki maradt: egy fél éve imádtam egyedül lenni is sokat is voltam egyedül akkor még pont hogy emberek között voltam vissza húzódó.
2019. szept. 28. 18:26
 3/3 anonim válasza:

Ugyanezt érzem egyedül, de ha társaságban vagyok ez egyből elszáll, aztán van amikor ott is rosszul érzem magam; és egyedül akarok lenni. :D Vicces dolog ez az egész.


Amúgy ha bővebben akarsz róla beszélni írj nyugodtan privát.

2019. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!