Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefotozott a metron, oda...

Lefotozott a metron, oda kellett volna hozza mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma delutan szerintem lefotozott egy velem szemben ulo srac a metron. Eleg beteg,depil feje volt. Teljesen fuggolegesen tartotta velem szemben a kamerat. Ti oda mertetek volna menni? Tele volt a metro. Miert fotozhatott le?

2019. szept. 28. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen, oda kellett volna hozzá menned.
2019. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De nem mertem,mert eg, ilyen rockel kinezetu pali volt. Fel sem nezett a telojarol. Eleg magaba roskadonak tunt. Felelmetes volt.
2019. szept. 28. 20:01
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna. Jól tetted,hogy nem mentél, rosszul is elsülhetett volna,pl ha utánad megy vagy akármi.

Így meg esélyes,hogy nem látod többet.

2019. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De minek kellett engem lefotozni? Tetszhettem neki? Eleg undorito belegondolni,hogy mit csinalhat a kepemmel. Amugy nagykabatban voltam. Semmim nem latszodott ki.
2019. szept. 28. 20:05
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
szerintem ma este mar a spermaja a telo kepernyoen fog landolni... a kepeddel a kijelzon
2019. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Fuj. Undorito. Jezusom,ez nagyon beteg lehetett a metron. Jol lattam...
2019. szept. 28. 20:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lefotózott, csak bebeszéled magadnak. Olyan dologba lovalod és hergeled bele magad, ami lehet meg sem történt. Ha valaki fotót akar valaki másról készíteni, akkor úgy csinálja, hogy ne legyen feltűnő, nem pedig bele a másik pofájába fényképez. Plusz ahhoz egyéb más jelek is tartoznak, például körbenéz, szemkontaktust próbál felvenni, hogy látja, figyeli-e az akit le akar fényképezni, vagy mások, hogy mit csinál, lebukhat-e vele. Erre azt írod, fel sem nézett. Előlapi kamera esetén simán lehet, hogy magáról csinált képet, ha szemből akarja fotózni az arcát, ahhoz is fel kell tartani a készüléket.
2019. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tartotta fel. A hasanal volt a kamera. Es ott nem normalisan megbillentve. Hanem teljesen fuggolegesen par masodpercig.
2019. szept. 28. 20:13
 9/23 anonim ***** válasza:
2%

Ilyenkor nyilvánosan meg kell szegyeniteni az illetőt, nem pedig leallni vele trecselni.

Kérdezd meg jó hangosan, hogy ugye nem fényképet csinált? Ha tagadja, akkor feszegesd tovább, hogy már bocs, de nagyon úgy tűnt, mintha fényképet csinált volna, és szeretnéd ha megmagyarazna hogy mégis mi jogon fotozgat ő nőket.

Van aki külön arra hajt, hogy zavarba hozzon, ezt pedig nem szabad megadni nekik. Meg kell alazni, rá kell irányítani a többi ember figyelmét, hogy tudja az ilyen patkány, hogy nem ússza meg.

2019. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Fulhallgato volt mind2 fuleben.
2019. szept. 28. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!