Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza a hangulat ingadozás...

Mi okozza a hangulat ingadozásokat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,ezek 15 évesen kezdődtek el legalábbis úgy emlékszem.A nap egyik felében jól vagyok tervezem és tervezem hogy mit fogok tenni aznap.Ez megy mondjuk reggel 6 órától délután négyig aztán felváltja a "dögöljön meg mindenki,megfogok ölni minden nyomorultat"érzés néha társul hozzá a halálvágy is.Aztán mondjuk délután négy órától este 9 óráig ez a hangulat áll fent majd átvált motiváltságba esetleg teljes ürességbe.Amikor iskolába vagyok akkor nagyjából úgy rendben vagyok habár nehezen viselem el az embereket úgy általában is.Általában akkor nem jelentkezik még ha van valami társasságom amire vágyok is,de egy idő után ráunok a másikra.
2019. szept. 28. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezz meg egy szakembert, és enzimekre lebontva tud majd válaszolni. Egyébként is rád férne egy agyturkász.
2019. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges de nem nagyon van bátorságom kitálalni egynek.
2019. szept. 28. 21:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Pedig más nem fog tudni segíteni. Minél később mész el, annál kevesebb esélyed lesz összeszedni magad. De te tudod. Szakszerű segítség nélkül viszont nem fog menni, ez teljesen biztos.
2019. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy amikor a legerősebb volt a depresszió teszt azt mutatta ki hogy nincs depresszióm.A kardiológiai papíromon meg említést tettek depresszióról is (ahol a betegségek vannak felsorolva)De még teszt alapján nem jött ki.
2019. szept. 28. 22:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen teszt?
2019. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Depresszió teszt,azt mutatta hogy nem vagyok depressziós.Akkoriban kitöltettek velem egy OCD tesztet de az pozitív lett,OCD-s tünetekre szedek szertalint 50mgot és napi 2x helex 0.5-öt
2019. szept. 28. 22:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Hormonok okozzák, és az agysejtek közti kémiai hibák.
2019. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ühüm,gondolom ezt képzet pszichiáterként mondod.
2019. szept. 28. 22:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Igaza van, valóban van biokémia a dologban, nem is kicsit.


Érdekes különben. Annak idején én is ezeket szedtem középsúlyos depresszióra. Illetve még asentra-t.


Az, hogy egy teszt nem mutat semmit, nem biztos hogy valós is. Többet kell csinálni, több különböző hangulatban. Egyébként az ilyen teszteket át is lehet verni, főleg ha nem őszintén válaszol az ember. Akár úgy is, hogy ő maga észre se veszi, hogy nem a legigazabb, legjellemzőbb dolgokat írja le vagy jelöli meg, hanem azt, amit tudata mélyen szeretne. Láttam már jó pár tesztet. Ott verem át őket, ahol akarom.


Akarsz te egyáltalán segítséget? Vagy csak figyelmet? Mert így hirtelen nem vagyok benne biztos, mindenre van valami elutasító reakciód. Így nem lehet segíteni.

2019. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én önerőmből akarok valahogy segíteni magamon.
2019. szept. 28. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!