Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy néha megnéznek...

Mi az oka, hogy néha megnéznek a lányok, miközben én egy nem annyira jó kinézetű fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogyha egy tömegben állok és például jön sorban egy lány társaság akkor abból mindegyik egymás után rámpillant. De miért? Én saját véleményem alapján rosszul nézek ki arcra.


Mit néznek valójában rajtam a nők?

Mert például volt egy eset,hogy valamin elbambultam,azután azt vettem észre,hogy nézett egy lány,majd elfordult és gyorsan feltolta a szemöldökét,majd megint leengedte.


Ha nem nézek ki jól,akkor miért bámulnak meg a nők?



22 éves fiú vagyok.


2019. szept. 29. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nevetnek rajtunk magukban. Ez van, tesó.
2019. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20* vagyok. :D
2019. szept. 29. 00:34
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Leírom akkor a választ, amiért kiírtad a kérdést: Biztosan tetszel nekik, azért néznek. Csak te gondolod, hogy nem vagy vonzó, de igazából a legvadítóbb férfi vagy, akit valaha láttak. Ahol megjelensz, ott lány nem marad szárazon. Szexi vagy, még nekem is bejössz, grrr.


Jó volt? Erre vágytál?

2019. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te is rá szoktál nézni másokra.. Például sokan a hajléktalanokra is ránéznek, pedig nem hinném, hogy tetszik nekik..
2019. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan lehet mint amikor én bámulok egy nőt mert annyira csúnya vagy nemtudom hovatenni amit látok h muszáj néznem a bootidő miatt, ezek meg azthiszik azért nézem mert tetszenek, hát nem.
2019. szept. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi visz rá valakit, hogy kiírjon ilyen szánalmasan hiú kérdéseket?
2019. szept. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézik, hogy mi a francot bámulsz.
2019. szept. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Van szemed és önkritikád elméletben...


Elemezz!


+ Kis segítség: nonverbális kommunikáció azaz testbeszéd. Sokat ki tudsz olvasni a másikból, főleg ha megtanulod.


S ne legyél már nyomi...

2019. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit néznek, még engem is. Nem azért mert tetszünk nekik, a lànyok alapból ilyenek. Majd ha màr nem hallod kibeszélnek. Hogy nézett ez ki stb stb.
2019. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
“Feltolta a szemöldökét leengedte” Mondjuk fogalmazni nem tudsz, de azért ehhez hozzátenném, hogy a szemöldökhúzogatás nem éppen annak a jele, hogy mennyire bejössz neki.
2019. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!