Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha NAGYON felek a...

Mit tegyek ha NAGYON felek a poloskaktol?

Figyelt kérdés
Ha az iskolaban latok egyet vagy ilyen jellegu helyeken nem zavar. De a sajat hazamat magamra is tudnam gyujtani toluk. Ha meglatok egyet raz a hideg, mindent fellokve menekulok, es segitsegert kiabalok. Altalaban anya veszi le oket, de eleg sok van. Mit tegyek? Hogyan gyozzem le a felelmem? Valaki tud tanacsot adni? Ilyen rettegesben nem elhetem az eletem! Semmitol nem felek, csak toluk.

2019. szept. 30. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Férfi létemre ugyanez. Hát,a legjobb a seprű...
2019. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat...a szobamban az ablakon es a fuggonyon nem akarok sepruvel kiserletezni😂
2019. szept. 30. 20:11
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

"Keress kérdéseket hasonló témákban: poloska, félelem, halálvágy"


Most ez komoly? Halálvágy? Elhiszem,hogy utálod a polskákat,de emiatt halálvágy? Na,mindegy.

Nos,az utobbi időben eléggé megszaporodtak a poloskák,szóval nem lesz könnyű dolgod.

2019. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat most na.. neha tenyleg ugy erzem hogy meg akarok halni, csak ne lassam oket, meg hat ez biztos ilyen felkapott tag lehet🤷🏻‍♀️😂 legalabb tobben kattintanak a kerdesemre.
2019. szept. 30. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Mi a félelem alapja? Ez a fajta poloska nem harap, nem csíp, nem tud gyorsan elszaladni mint például egy megzavart pók, nem támad, nem agresszív, még csak nem is él aktív életet miután megtalálta a téli helyét, és a kinézete sem félelmetes. Idáig pont ugyanannyit tud, mint egy katicabogár vagy cserebogár (attól sem szokás félni, pedig jóval nagyobb). Ha látsz egyet mászni és elé teszel egy darab papírt, újságot, akkor rámászik és kisétálsz vele, kidobod az ablakon, még megölni sem szükségszerű.
2019. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Nos, a polos - én nem poloskázom, nem poloska számomra- rettentő undorító, én zsepivel megfogom és ilyennel [link]

az udvaron kilapítom. Pókokkal is így vagyok, legyeknek meg leveszem a fejét és kidobom a kertbe - persze utána mosok kezet-. :)

2019. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

6-os

AZ ÉN HŐSÖM! irtsad őket, ne kíméld! Én is nagyon félek tőlük. Ez a poloska szezon nekem egy rémálom. Buszon is utcán is hemzsegnek. Állítólag egyébként vannak fóbia kezelésre terápiák, bár én valószínűleg csak trauma ként élném meg... Azt hallottam Szibériában olcsók az ingatlanok...

2019. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Én porszívóval közelítek, télikabátban, kapucniban, nehogy addig is rámszálljon
2019. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 még a környékemen is irtom őket, autóba is belemennek, hát én kinyuvasztom őket.


#8 annyit érsz el, hogy büdös lesz a porzsák.


Ma 3 db általam felfordult. Tegnap 5.

2019. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Megfogod egy zsepivel kiviszed azt ennyi, nem tud ártani neked semmit.


Komolyan nem értem meg az embereket, miért kell szerencsétlen állatokat bántani? Azért mert " csak " egy bogár?

A nagy különbség az emberek és állatok között, hogy utóbbi nem árt senkinek szándékkal, ami sajnos nem mondható el az emberről, elég csak az itteni kommenteket nézni.

2019. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!