Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női logika feladvány mára #2:...

Női logika feladvány mára #2: Mi baja a nőnek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Órákon át gerjeszti a feszültséget, hülyének néz, belédköt, mindenben a negativat látja és degradálóan butának tetteti magát, majd eleget lesz, elküldöd melegebb éghajlatra, aztán nem érti, hogy most éppen mi a bajod, mit tett amiért ezt kapja, holott végig jelezted neki, hogy gáz amit csinál és türelemmel válaszoltál. Mi baja a nőnek?


A helyes megfejtők közt kisorsolok egy általuk választott szeretetcsomagot, amiben puszi, ölelés, hálás szavak, stb vannak.


2019. okt. 2. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg egy női ismerősödet vagy aki a kérdésedet ihlette.
2019. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi bajuk a férfiaknak mikor azt hiszik hogy mi összes többi nő majd megmondjuk hogy annak az egynek épp mi baja volt?🤔
2019. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A részleteket nem ismerve, szerintem csak panaszkodni akart, kiadni magából, sajnáltatni magát. Vannak ilyen ismerőseim, csak meg kell őket hallgatni és bólogatni, mert ha a problémájukra ésszerü megoldást kínálsz, arra rögtön van 2 újabb kifogásuk. Szerintem ez a nő is hasonló lehet.
2019. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonymousreview60 ***** válasza:
22%
#2: Mert 1. az adott viselkedés logika mentén nem értelmezhető ÉS nő által mutatott viselkedés, ezért női belelátás kell vagy 2. a kérdező szerint gendertipikus a viselkedés.
2019. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

4# nincs akkora globális belátás mint amit ti pasik gondoltok. Közöttünk is van millio egy fajta gondolkodasmod,ne degradaljuk mar le egy adott szemely logikajat,hogy “női logika” azt kérdezzük meg a többi not akinek fogalma sincs az adott ember gondolkodasmodjarol hogy magyarazza meg hogy mit miert tett...férfilogika


Kettes voltam

2019. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Nincs is olyan szó hogy férfilogika, mert az az alapértelmezett. Minden ettől eltérő a női logika :D
2019. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Azt szerette volna érezni, hogy akkor is szereted ha éppen bunkó, de nem érezhette, mert elküldted a fasba.
2019. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

"Órákon át gerjeszti a feszültséget, hülyének néz, belédköt, mindenben a negativat látja és degradálóan butának tetteti magát"


Szerintem ennek is van előzménye a részedről. Ha azt kitalálod megvan a megfejtés.


Ha alapjáraton így viselkedik ne is várd meg a holnapot, a mai napból fennmaradó 22 perc alatt szakítsd vele.

2019. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Neked nincsenek barátaid, akikkel ilyeneket megbeszélhetsz? Az egyetlen emberi kommunikációd egy nyilvános, anonim fórumból áll?
2019. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 csibehad válasza:

Nem vagyok biztos, hogy ez egy komoly kérdés. Talán inkább találóskérdés lehet. A cím nekem ezt sugallja.

Ha igazam van, akkor a kérdésre a válaszom: aznap éppen kékvérű volt :D

2019. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!