Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a kisgyerekeknek...

Miért van a kisgyerekeknek meg a felnőtteknek ekkora pofájuk?

Figyelt kérdés

Van ez az alkalmazás a Tik Tok.Nem lenne rosz,de sok embert nem értek rajta. Nem tudom miért jó a 13 éves kis taknyosoknak hogy minél otvarabb kommentet fűznek egy videóhoz.

A kis 12 éves kisfiú ott k_rváik aztán azt se tudja mit jelent a szó. A felnőttek se jobbak, mert sok 30+ os is ott éli ki magát azzal,hogy beszólnak más külselyére. Azokat se értem akik oda írnak egy olyan pl hogy : B_szn_l_k.Erre miért van eszük? Kb ismeretlenűl leszólnak mindenkit pedig lehetne több agysejtjük,és mutatnának példát inkább. Akik ezt csinálják azok unatkoznak? Vagy egyszerűen annyira szánalmas az életük,hogy ez esik nekik jól?

Vagy mi készteti erre az embereket hogy bunkó gonosz dolgokat vagy éppen perverz marhaságot irogasson nyilvánosan?


2019. okt. 2. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha szólok, hogy a külseje az nem ly, akkor az beszólásnak számít?
2019. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerem az alkalmazást de kb mindenhol ez megy..néhányan a primitívebbek közül odaírnak egy csinos nő képe alá ilyen "bas**álak" dumát az esélytelenek nyugalmával, de nem tudom hogy mire számítanak hogy ez kinek jön be. A többi meg szerintem csak reakciót akar kiváltani másokból mert olyan szaréletü vesztesek hogy csak ezt az egyetlen módot találják arra hogy valaki egy pillanatra foglalkozzon velük.
2019. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-nek. Nem beszólás max feleslefes megjegyzés mert a kérdéshez nem tartozik ez a válasz.
2019. okt. 2. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

"Akik ezt csinálják azok unatkoznak? Vagy egyszerűen annyira szánalmas az életük,hogy ez esik nekik jól?"


Akik ezt nézik azok unatkoznak?

Vagy egyszerűen annyira szánalmas az életed, hogy ez foglalkoztat?

2019. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az oda trágárságokat irogatokról a véleményem a következő.

**********,***** *** Még a****** ***.

*****,***** **** .

2019. okt. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem értem néhányatokat miért kell tötözködni.

Amúgy meg itt is. Mintha ti sosa az életetelbe nem írnátok félre egy szót se de nyilván bele kell mindenbe kötni.


És nem ez foglalkoztat csak észrevettem,hogy kb mindenki csak bunkó a másikkal és érdekelni oezdett ,hogy de miért. Unatkoznak vagy mi? Ha ennyire nehéz értelmes választ adni akkor ti se lehettek nagy észlények.

2019. okt. 3. 06:54
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Amit lát/hall a gyerek a szülőtől, azt viszi tovább.
2019. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg itt is. Mintha ti sosa az életetelbe nem írnátok félre egy szót se de nyilván bele kell mindenbe kötni.

És nem ez foglalkoztat csak észrevettem,hogy kb mindenki csak bunkó a másikkal és érdekelni oezdett ,hogy de miért. Unatkoznak vagy mi? Ha ennyire nehéz értelmes választ adni akkor ti se lehettek nagy észlények.


"sosa" -> sose(m)

"életetelbe" - > életetekben

"oezdett" -> kezdett

Vesszők hiánya, mondatszerkezet pedig nulla.


Tudod, az a problémád, hogy baromira nagyra vagy magaddal, de elég nagy igénytelenségre vall úgy feltenni egy kérdést és kommentelni, hogy egy általános iskolás 3. osztályos szintjén van a megfogalmazás.

2019. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te meg nem tudsz mibe belekötni. Séta közben írjálmár félrwnyomás nélkűl. Szöveget értelmezni látszik NEM tudsz mert eddig eljátszottad az önkéntes hibajavítót de a kérdésre értelmes választ adni NEM TUDSZ .Akkor miről beszélünk? Te is el lehetsz telve. Megnézném hogy te hány bibát ejtesz gyaloglás közbe. Mert te ,nyilván isten vagy aki sose üt félre mobilon semmit:).. ez egy egyszerű kérdés volt,mert erről fogok írni társadalom ismeret órán ,hogy az emberek miért kötnek a másikba de majd téged jó lesz példának felhozni. Ugyanis ez a téma érdekel hogy minek köt bele mindenki mindenkibe, gondoltam megnézem mások véleményét, aztán összefoglalom ,erre jösz te és akkora xsászárnak tartod magad hogy kijavítasz hogy jó hogy nem zuhansz az egódról az IQd-ra. Könnyen meghalnál nyaktörésben. A másik nem tudom az miért elteltség,ha egyszerűen megfogalmaztam,hogy szerintem a kicsiknek, és a felnőttek nagy része túl pofátlan, de vajon miért? Nem tudom ebbe neked mi böki a csőröd ,de ha tippelhetnék ,akkor az,hogy magadra ismertél.A rosz helyesírás meg nem az hogy sosa. Az egy ELÜTÉS. A írástudatlanság ott kezdődik hogy: tuggya ,baráttya,haggyuk,aszt,kamijon,teccel stb.. na ez a helyesírás hiba nem az ,hogy gyorsan írsz,mert sietsz ,vagy gyorsa akarod írni mert elfelejted, és evégett félrenyomsz. Remélem igy világos volt:)
2019. okt. 3. 21:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Oh és mielött nagyon unatkoznál, vagy belekezdenél a xsászár=császár,mielött elkezdenéd kijavítgatni azt amit félre ütöttem:)
2019. okt. 3. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!