Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor en most tulajdonkeppen...

Akkor en most tulajdonkeppen egy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Az van igazából, hogy nem tudok huseges lenni, vagy en nem is tudom.. Naponta beszelgetek fiúkkal és általában unom őket és elkezdem ignoralni oket.. Aztan mindig ujabb es ujabb fiúval beszélgetek es ha talalkozom velük vagy barmi utana mar nem nagyon irok.. De meg a barataimat sem keresem, csak akkor ha lelki problemaim vannak. Volt parom is nemrég, de szinten sok fiúval beszélgettem mellette, sot kettovel meg talalkoztam is.. Ez igy miert van? Tényleg ennyire rossz ember vagyok? Valtoznom kéne?

2019. okt. 3. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ez inkabb csak komolytalansag. Gyerek vagy meg, vagy csak szimplan megrekedtel egy gyerek szintjen.
2019. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pusztán csak keresel valamit. szerelmet,kielégülést,vagy valami mást, hogy mit, erre neked kell rájönni. barátnak felületes vagy,ezt te is tudod. ha csak a saját lelkivilágod, érzéseid érdekelnek valami hiba lehet nálad emocionálisan. remélem még fiatal vagy és változol. nem azért mert több fiúval dumálsz,hanem mert önző vagy,csak a saját bajodra figyelsz. erre a barátaid is rájönnek előbb utóbb. keresd a változást. tehát nem vagy rossz 2mber csak barátnak,társnak vagy felületes,kissé önző. a változást,más felé való nyitottságot,empátiát kell elérned
2019. okt. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a barataid es a parod szemszogebol biztos rossz vagy. de lathatolag nem igazan erdekelnek teged az o erzelmeik. valtozni? max ha akarsz. de szerintem elobb vagy utobb ra leszel szorulva, mert az emberek tobbsege ezt nem fogja elturni toled. de azon valtoztatni, h unod az embereket max pszichoterapeuta segitsegevel lehet, mert ez a szemelyisegzavarok jellemzoje
2019. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de igen, nagyon rossz ember vagy, pont az ilyen lányoktól próbálom védeni magam. A neten ilyenek tesznek plusz lelki ronccsá, akik épp nem bántanak. Ha van is olyan lány aki elfogad, hűséges, nem chatelget más fiukkal az vagy foglalt vagy messze lakik. Persze, a normális lányokat hamar viszik. És igen, tipikus korunkbeli trendi hülyegyerek lehetsz már ne haragudj, az életbe nem kezdenék szart sem az ilyennek, te is csak szórakozol másokkal. Az ilyennek kapcsolat NEM VALÓ

18f

2019. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!