Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem szorul össze a szíve/borzong meg ha egy szirénázó, sietve elözgető mentőautót lát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Budapesten élek, mindennapos

2019. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Jelen! Félreállok, sőt, háborgok ha más nem teszi “lehet épp anyádért megy, engedd már el!” de nem borzongok.
2019. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Engem folyton elkap a sirhatnék,alig tudom visszatartani.
2019. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért ilyen szinten nem, de átfut rajtam, hogy nem cserélnék azzal, akiért mennek, vagy benne van.

Természetesen mindig utat engedek.

2019. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Néha annyira leköt a saját világom hogy sokszor észre sem veszem. De! Ha belegondolok a dologba akkor persze nem boldogság hormont termel a szervezetem. De nem gondolok állandóan bele. Van sok minden amiben így is nyakig benne vagyok, vesztettem már el szeretteimet, ismerem az élet ezen oldalát is elég jól...
2019. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Addig jó amíg másért megy,nem értem.
2019. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
A mentő és a rendőr nem hat meg. A tűzoltó autó viszont nagyon is eléri nálam, hogy egy pillanatra rosszul érezzem magam. Félek a tűztől és rémálmom a lakástűz.
2019. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak azt nézem, merre megy/merről jön. Ha felénk/felőlünk akkor picit aggódok, ha nem akkor nem érdekel.
2019. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
A koraszülött mentőtől össze szokott szorulni a szívem. A mentőautótól lesz egy "ó, szegény" gondolatom, de nem borzongok meg.
2019. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor ha látom hogy abba az irányba megy amerre a nagymamám vagy anyum lakik. Egyébként én is budapesti vagyok, megszoktam sajnos.
2019. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!