Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt magukat másoknak...

Vannak itt magukat másoknak nagyon alárendelő, szinte túl kedves emberek? Nálatok is ez van?

Figyelt kérdés

Hogy túl kedvesek vagytok emberekhez, ez valakikből valami okból ellenszenvet vált ki, ami úgy mutatkozik meg, hogy nagyon lenéznek, megvetnek ezért titeket, és ott rúgnak belétek, ahol tudnak.

Egy darabig tűritek, aztán robbantok...

Kb őrjöngés formájában, és elkülditek a ......-ba az illetőt, de nagyon keményen.

És ilyenkor még megkapjátok az idegbeteg jelzőt is.

Próbálok mindenkivel jóban lenni, kedves lenni, kerülni a konfliktust, de valakikhez nem ez a belépő, úgy látszik.



2019. okt. 3. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha önként és dalolva fekszel az úthenger elé akkor miért lepődsz meg ha kivasal?
2019. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én ennyire nem lennék büszke rá kérdező, hogy képtelen vagy az asszertivitásra és az indulatkezelésre.. Lehet úgy is kedves valaki, tenyérbemászás nélkül, hogy nem taposnak át rajta és nem nézik le.
2019. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Részemről az őrjöngés ugyan elmaradt, de épp nemrég számoltam fel emiatt egy régi barátságot, mert elegem lett abból, hogy én akármennyire is megadtam a másik félnek mindig a tiszteletet, ő lelkiismeret nélkül flegmázott meg bunkózott velem, ha épp nyűgös hangulatban volt.

Türelmes embernek tartom magam, de mint látszik, nálam is be tud telni az a bizonyos pohár.

2019. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is egy agresszív kismalacnak gondolnálak. Ha valami bajod van, ott és akkor szólj, ne utólag mérgelődj rajta, mint egy idióta.
2019. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonymousreview60 ***** válasza:
37%
Kérdező, ennyire nem szabad a természetünk és saját érdekeink ellen menni. Asszertivitást kell tanulni. Addig azt az illetőt nagyobbrészt kerülni kell.
2019. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Agresszív kismalacból válj asszertív kismalaccá! Röf!

Az asszertivitás tanulható. Asszertív tréning:

[link]

2019. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Valamit pedig rosszul csinálsz.

Én egyébként normális keretek között vagyok kedves. Mit jelent a túl kedves?

Minek nyqlnék be mindenkinek?

Én mindenkit meghallgatok, ha szépen kérnek megcsinálom ezt-azt önzetlenül.

Mert az a normális, ha kisegítjük egymást.

Szeretek mosolyogni és úgy vélem senkinek nincs joga ezt keresztbe húzni :D

(Én leszek a legráncosabb nő a világon szerintem, de nem érdekel.)


Régebben egy embernek nem tetszettem. Tűrtem, húzta az agyam és robbantam.

Ő is tanult, én is.

(pont rossz időszakom volt)

Nem szabad tűrni, ha kinyitjuk nyugodtan a szánk és el mondjuk korábban a bajunk nem gyülemlik fel a stressz.

Az volt az első és utolsó eset, hogy valakivel ordítottam (jogosan de nem ez a lényeg) a munkahelyemen.

Hisz én is utálom az ordítást.


Egyébként épp azért, mert ilyen vagyok soha senki nem "rúgott belém", szóval nem nézték le a kedves, alkalmazkodó és türelmes természetemet.


Ha valaki "poénból" beszól, vissza szólok és elpoénkodom, igyekszem csavarni rajta és akár rosszabb helyzetbe hozni magam, de ez sem számít, mert mindenki nevet.


Akkor, ha nagyon durva sertést kapok ok nélkül inkább "úgy nézek" és csendben maradok.

Egyszer volt eddig ilyen azóta és arra gondolok biztosan rossz napja van.

Holnap új nap, új lap.

2019. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sertést ez jó, kár hogy kezdek megutálni egyes húsféléket:D

Szóval *sértést

2019. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Először nem tudtam, milyen lehet egy durva sertés. :)

De azért csak jobban örültél volna egy olyannak, nemde? :)

Legfeljebb nekem adnád, bár nálam is itt nyugdíjba menne, lenne helye pár melléképületben.

2019. okt. 3. 20:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Legalább tudom, hogy elolvastad :D
2019. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!