Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen idegbeteg?

Miért ilyen idegbeteg?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam aki mindenkit szekált,ütögetett. Meg idegbeteg is volt,mert egyszer összeszólalkozott az egyik gyerekkel,és ráütött egy nagyot a szekrényre és ordított mint a sakál,meg cigizett is Egyszer belémkötött és elkezdtünk bunyózni,felrúgtam és ő hátulról támadott.

2019. okt. 5. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem vette be a pszichiátriai gyógyszerét. Sok az elmebeteg sajnos. De te se lehetsz valami értelmes ha egy idiótával verekedsz.
2019. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hagytam volna magam?
2019. okt. 5. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Családi problémái is lehetnek.
2019. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De jól él,minden meg van neki
2019. okt. 5. 13:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi lesz belőle felnőtt korában? Az ilyeneket nem lehetne bezárni egy diliházba?
2019. okt. 5. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokszor a dilisek is szabadon mászkálnak, ha nem állapítják meg, hogy veszélyesek a társadalomra, vagy magukra. Amúgy meg, csak úgy nem zárnak diliházba egy gyereket, csak mert kicsit felpörgött, vagy teszi a nagyot. Ilyen alapon nálunk annó a fél suli fiúit bezárhatták volna. Majd lehet kinövi. De miért érdekel, hogy mi lesz belőle? Össze akarsz vele házasodni?

Amúgy, biztosan fel lehet jelenteni, vagy be lehet jelenteni, nem tudom. Gondolom utána kell menned tanunak stb...

2019. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket megvertem, persze csak azt aki velem/barátommal/lánnyal vagy gyengével kötekedik.

És kaptam ezert, pedig csak megvertem oket, semmi több.

Néha több joguk van,mint kellene.

2019. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt látta otthon.
2019. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindene megvan, de szeretetet, igazi figyelmet, törődést nem kap. Ha ez fennáll, akkor viselkedhet az ember agresszívan.
2019. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta egy gyerek a másik iskolában elgyatyázta, mert vele is kötekedett, konkrétan földhözbszta.
2021. aug. 17. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!